Sonbahar 2015 H&M Studio’da sportif bir fütürizm görülüyor

HMshow44_low

Paris Moda Haftası’nda 4 Mart akşamı Grand Palais’de gerçekleşen H&M Studio Sonbahar/Kış 2015 defilesinin temaları spor ve fütürizmdi. Grand Palais’nin içinde özel olarak oluşturulmuş ay yüzeyi görünümlü alanda gerçekleştirilen H&M Studio defilesinin konukları arasında Solange Knowles, Olga Kurylenko, Karolina Kurkova, Audrey Tautou ve Noomi Rapace bulunuyordu.

FrontHM_low

Defilenin seti aya iniş gibi hayal edildi ve çevresi bir uzay gemisi kolonisiyle çevrelendi. Defile, stil ikonu ve müzik yapımcısı Caroline de Maigret tarafından açıldı. Maigret, ayda yürüyen ilk kadın gibi giriş yapıp uzay kapsülüne girdi ve defileyi etkinleştiren canlı DJ setine başladı.

CarolineDeMaigretInHM_low

Kendall Jenner, Gigi Hadid ve Edie Campbell’in de aralarında bulunduğu modeller, H&M’in  fonksiyonel parçalar ve feminen katların bir arada kullanıldığı temel sezon koleksiyonundan parçalar giydi. Defiledeki modeller makyajları ve saçları ile son dönemin popüler trendlerinden natürel görünüme sahipti.

_AG12229._low _AG20592_low

H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson, “H&M Studio koleksiyonu’nun mükemmel bir enerjisi var. Fonksiyonel dış giyim ürünleriyle birlikte kullanmak adına mükemmel olan spor ve fütüristik parçaların yanı sıra lureks ve pul işlemelerinin erkeksi şıklığını seviyorum” diyor.

hm17_low hm18_low Fermuarlı ceketler, kabanlar ve dar kesimli pantolonlar, Sonbahar/Kış 2015 H&M Studio defilesindeki spor modu oluştururken, koleksiyonun fütüristik yönü lureks örgülerde, elbiselerde, kapüşonlu anorak ve önü fermuarlı tulum gibi fonksiyonel parçalarda kendini gösteriyor.

hm30_low

hm33_low

H&M Studio, H&M bünyesinde yer alan tasarım ekibi tarafından sınırlı sayıda üretilen, sezonun kilit parçalarından oluşan özel bir koleksiyon. Sonbahar/Kış 2015 koleksiyonu, 10 Eylül 2015’den itibaren dünya genelindeki seçili 200 mağazada satışa sunulacak.

hm28_lowhm44_low Solange Knowles, “Bugüne kadar ki en favori H&M Studio koleksiyonum. H&M Studio şovunun her bir detayını çok sevdim. Yeşil balıkçı yaka üst ve pantolon hemen şu an almak istediğim parçalar” diyor.

hm21_low

hm03_low

Karolina Kurkova “H&M muhteşem bir marka. Tüm cool kızlar, tüm modeller, herkes H&M giyiyor” diyor.

HMshow46_low

hm39_low

hm10_low

Koleksiyonun tümünü isterseniz videodan isterseniz galeriden görebilirsiniz:

This slideshow requires JavaScript.

Fotoğraflar H&M aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: