Müzik ve Moda 13-14 Haziran One Love Festival’de buluşuyor

Moda ve Müzik Bir Kez Daha Buluşuyor!

5065_02

H&M yeniden One Love Festival 14’te. Geçtiğimiz yıl festival modası ile One Love Festival’e damgasını vuran İsveçli moda markası H&M, müzikle iş birliğini sürdürüyor. Bu yıl 13-14 Haziran’da 14.’sü Life Park’ta gerçekleşecek One Love Festival’de birbirinden renkli aktiviteler, müzik, dans ve moda ile H&M yeniden festival severlerle buluşacak.

5065_08

Şehrin en büyük festivali One Love Festival 14, bu yıl 13-14 Haziranda Life Park’ta dünyaca ünlü performanslar ile iki gün boyunca müzik severleri ağırlayacak. One Love 14, James Blake, Tom Odell, Metronomy, Hot Chip gibi müzik efsanelerini ve her zamanki gibi 123, The Ringo Jets, The Away Days gibi alternatif festival yıldızlarını müzik severlerlerle buluşturacak.

H&M Loves Music etkinlik takvimi

Life Park’taki H&M Loves Music standında tropik esintiler festival sakinlerini bekliyor. İlk gün Aloha bileklik yapımı, H&M Beauty ile makyaj ve saç istasyonu, DIY çanta yapımı, ikinci gün ise Hawaii aksesuarları yapımı, fotoğraf aktivitesi ve DIY aktivitesi, her iki gün de DJ performansları ve pop-up dükkânı, H&M’in tropik alanında festival sakinlerini bekliyor olacak.

5065_07

H&M, müzik ve modayı beraber takip etmek için 13-14 Haziranda herkesi, One Love Festival 14’te buluşmaya çağırıyor.

Fotoğraflar ve Video H&M aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: