Doğaya duyarlı H&M Conscious Exclusive Bahar’da şık çizgisi ile dikkat çekiyor

olivia-wilde-hm-conscious-2015-ad-campaign02

olivia-wilde-hm-conscious-2015-ad-campaign03

Aktris Olivia Wilde çevre duyarlılığı gösteren oyunculardan biri. H&M’in Conscious Exclusive Bahar 2015 koleksiyonunun tanıtımında yer almasının temelinde de bu duyarlılığı yatıyor. Conscious Exclusive, sezonun kırmızı halı favorilerini organik ve geri dönüştürülmüş materyallerden yaratan özel bir koleksiyon.

olivia-wilde-hm-conscious-2015-ad-campaign01

Kapsül koleksiyonunda organik materyallerle hazırlanmış parçalarla beraber geri dönüşümlü yün ve pullar var. Dünyada koleksiyonu giyen isimler arasında Jessica Chastain, Solange Knowles, Olga Kurylenko ve Karolina Kurkova da bulunuyor. Kısacası ünlüler bu koleksiyonu davetlerde hatta kırmızı halıda tercih ediyor.

hm-conscious-spring-2015-lookbook-photos12

Olivia Wilde ‘H&M’in Concious Exclusive koleksiyonuna bayıldım. Hem görünümleri harika hem de etik anlamda bana uyuyor. Modanın tümü aslında böyle olmalı.’ diyor.  Japon desenlerinden, Afrika işlemelerine global etkiler, geri dönüştürülmüş, organik ve sürdürülebilir malzemelerle birleşerek ortaya çok özel bir koleksiyon çıkarıyor.

hm-conscious-spring-2015-lookbook-photos14

hm-conscious-spring-2015-lookbook-photos07

Yeni H&M Concious Exclusive koleksiyonunda harika desenler, elegan drapeler ve şık stiller var. Natürel renk paleti çevre temasını destekleyen tonlarda. Koleksiyon 16 Nisan’da satışa çıkıyor.

hm-conscious-spring-2015-lookbook-photos08 hm-conscious-spring-2015-lookbook-photos09

hm-conscious-spring-2015-lookbook-photos04

hm-conscious-spring-2015-lookbook-photos11

Galeri için:

This slideshow requires JavaScript.

Fotoğraflar H&M aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: