Trend: Yaz 2014 saçlarında popüler stiller

2014_Hairstyle_Trends_from_Fashion_Week7
Baharın gelişi ile beraber görünümlerimizde yenilik yapma ihtiyacı bir şekilde artıyor. Moda trendlerini stillerimize yansıtarak görünümlerimizde yenilik yapıyoruz. Beraberinde de görünümlerimizi tamamlayan saçlarımızda yenilik yapma ihtiyacı duyarız. Bu bahar ve yazın trend saçlarını burada bulabilir istediğiniz yenilik için fikir alabilirsiniz.
– Doğal düz saç
Bu sezon aslında diğer saç modellerinde de göreceğiniz gibi doğallık ön planda. Bu saç modeli için tabii uzun saçlarınız olması gerekir. Ortadan ayırdığınız saçlarınıza spreyle ışıltı katarak sağlıklı ve güneşte parlayan görünüme sahip olabilirsiniz.

cara delevingne

Long-Straight-Hairstyle-Nina-Dobrev

– Yumuşak Dalgalar

Kadınsı görünüm isteyenler için bu saç modeli kesinlikle tavsiye edilir. Yumuşak görünümlü dalgalarla kadınsı görünüme kavuşabilirsiniz. Çene boyundan uzun saça kadar çeşitli boy için uygulayabilirsiniz. Doğallık gene ön planda.

JuliaRoberts hair style hair trend

sarah jessica parker hair style saç

– At Kuyruğu

Saçlarımız için vazgeçilmez modellerden biri olan at kuyrukları her zaman popüler. Özellikle sıcak yaz günleri için ideal bir saç modeli. Yandan, sıkıca arkadan veya Valentino defilesinde karşımıza çıkan gibi aksesuar kullanılarak bu saç modelini uygulayabiliriz.

bahar yaz saç trendleri

amber-lancaster-hair Rihanna-at-kuyrugu

– Örgüler

Bahar bize romantik etkilerini saçlarımızda örgülerle yaşatıyor. Özellikle uzun saçlı bayanların rahatlıkla kullanabileceği modellerden biri. Örgüler çok çeşitli, görünümünüze göre modelini seçebilirsiniz. Saçlarınıza aksesuar şeklinde hazırlanan örgüler bu sezon trendy.

blake-lively-cabelo-lateral-hair-side-fishtail-braid Stylish-Celebrity-Braided-Hairstyles11

spring_summer_2014_hairstyle_trends_milkmaid_braids_fashionisers

Simple-Side-Braided-of-Celebrity-Hairstyles-as-Best-Braided-Hair

– Maksimum Kabarıklık

Uğraşılmış gibi durmayan, doğal görünüm verilerek kabartılmış saçları özellikle gece dışarı çıkarken denemenizi tavsiye ederim. Seksi bir imaj yaratıyorlar.

spring_summer_2014_hairstyle_trends_voluminous_hair_fashionisers

– Ultra şık

2014’ün popüler ve trendy saç stilleri geçmişten ilham alıyor. Dolce & Gabbana koleksiyonunun ilham aldığı eski Yunan, günümüz saç stillerine de yansıyor. Aksesuar olarak gene antik Yunan bozuk paralarından hazırlanmış saç bantları ve metal tokalar da aynı şekilde ultra şık görünümüzü sağlıyor. Hepimiz birer Tanrıça’yız 🙂

bahar yaz saç trend stil

– Yandan ayırma

Retro ilhamlar saçlarda da kendisini gösteriyor. Yeni sezonun popüler görünümlerinden biri yandan ayırılan saç stilleri.

spring_summer_2014_hairstyle_trends_side_swept_hair_fashionisers

– Kızılderili örgüleri

Saçlarınızın doğallığına aralara örgüler yaparak yeni bir görünüm verebilirsiniz. Tüyleri takmak konusunda son kararı sizlere bırakıyorum.

spring_summer_2014_hairstyle_trends_Indian_hair_fashionisers

Fotoğraflar Stylebistro aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: