Şimdi Bizi Yıldızlar Güzelleştiriyor

Her kadın güzel olmak, güzel görünmek ve beğenilmek ister. 1 yaşından itibaren birey olduğunu keşfeden çocuk, aynaya bakmaya ve bir gün ailesine nasıl göründüğünü sormaya başlar. İşte tam bu anda nasıl göründüğümüz sorusu ve bu sorunun cevaplanma yolculuğu da başlamış olur. Güzel görünmek yolculuğun ana amaçlarından biridir. Sonra seksi, kadınsı, çocuksu, akıllı gibi başka etiketler eklenir. Güzel olmak ise her zaman kendi özgün yerini korur ve hayatımızda kalır. Güzel sıfatını ne kadar çok yerde kullandığınızın farkında mısınız? Yemekler güzeldi, saçların güzel olmuş, bu ev çok güzel, mobilyalarına bayıldım, çok güzeller. Bence güzel olanı beğenmek varoluşumuzda var. Güzel olan, herkese göre değişir. Aynı zamanda da evrensel güzellik vardır ki Gisele Bündchen veya Angelina Jolie’ye yakıştırılan bu sıfatı kabul etmeyen fazla kişi bulamazsınız. 🙂

Güzellik çocuk yaştan itibaren önem kazanınca tabii ki de buna paralel olarak gelişen bir güzellik endüstrisi oluşuyor. Her gün artan çeşitlilik ve yöntemlerle güzellik rutinimize yardımcı oluyorlar. Benim güzellik rutinimde başak burcu kadını olarak doğal olan ürünler ve doğal yöntemlerle güzelleşmek var. Burcunuzun size yol göstermesine izin verirseniz, yüzbinlerce yöntem ve ürün arasından kendinize uyanı bulmanız daha kolay olabilir. Şimdi izin verelim ve burçlarımızla beraber ünlüler bize güzellik rutinlerimiz için yardımcı olsun.

Burçlar ve güzellik rutinlerimiz için astrolog Deb McBride bize yol gösteriyor.

Oğlak – Capricorn (22 Aralık-19 Ocak)

Lüks olmazsa olmazıdır. Birçoğunun cildi hassas olduğu için en yüksek kalitede üretilmiş ürünleri tercih eder. Güzellikleri için para harcamaktan çekinmezler. Yaşadığı yerin en iyi güzellik merkezinde cilt bakımı yaptırır, en son çıkan ve genelde en pahalı olan kokuyu tercih ederler. Onların rutini her zaman organizedir ve pratiktir. Zamanlama oğlaklar için önemlidir.  Kate Middleton, Sienna Miller

kate middleton beauty

Cannes Sienna Miller-large

Kova – Aquarius ( 20 Ocak-18 Şubat)

Renk seçimleri ve özgün stilleri ile insanları şaşırtmayı severler. Bu sebeple güzelliklerine önem verip üzerinde zaman harcamayı severler. Bu sayede onları gören kişiler tarafından da fark edilirler. Kimsenin bilmediği, adını duymadığı ürünleri bulan kovalar hümanist olmalarından kaynaklı aldıkları ürünlerin 3. Dünya ülkelerindekilere yardımcı olanları almayı tercih ederler. Eğer kullandıkları ürün çok popüler olursa, onu kullanmaktan da vaz geçerler. Jennifer Aniston.

jennifer-aniston1

Balık – Pisces (19 Şubat – 20 Mart)

Tarifi zor, başka bir dünyadan olan bir ışıltıları vardır. Dudaklarını daha dolgun gösteren ruj renklerini tercih ederler. Balıklar yüzlerinin ipeksi yumuşaklıkta olması için iyi bir nemlendiricinin şart olduğunu bilirler. Boticelli’nin Venüs görünümüne sahip olmak için ölü deniz tuzlarından ve yosunlardan oluşan yumuşak bir peeling ile sıklıkla ciltlerini temizlerler. Jessica Biel, Rihanna6799517-jessica-biel-wallpaper

rihanna beauty

Koç – Aries (21 Mart – 19 Nisan)

Dikkat çeken özelliklerini dışa vurmak Koçlara özgün bir güzellik rutini. Elmacık kemikleri çıkık olan bir Koç kadını onları daha da belirgin yapan iyi bir allık tercih eder. Aynı zamanda gözlerine kullandığı far ve eyeliner ile dikkatleri gözlerine çekerler. Her zaman kaşları alınmış ve düzgündür çünkü kaşlar onun için önemlidir. O sosyal bir kadın olduğu, her zaman dışarı çıkan ve insanlarla bir arada olduğundan ayna önünde fazla zaman geçirmez. Keira Knightley.

keira knightley

Boğa – Taurus (20 Nisan – 20 Mayıs)

Özünden gelen duygusallığını öne çıkartan sıcak toprak renklerini tercih eder. Görünümlerini yumuşatan pembeler, bejler, güller ve kahverengilerle tercih ederler. Ödedikleri tutarın tam karşılığını almak isterler. Ürünlerini kullanırken kendilerine özel metodları vardır ve sabah güzellik rutinleri uzun sürebilir. Jessica Alba.

Jessica-Alba-featured

İkizler – Gemini (21 Mayıs – 20 Haziran)

Güzel olan ve öne çıkartmak istedikleri özelliklerini ışıldatmayı severler. Yeterli zamanlarının olmadığını düşünürler. İşe giderken metroda hızla makyajlarını yapabilirler ve bu onları rahatsız etmez. Akşam, evden çıkan insandan bambaşka bir görünüme sahip olarak eve dönerler. Günlük olarak farklı ürünleri kullanmayı severler. Marka sadakati olan insanlardan değiller. Angelina Jolie.

Angelina Jolie

Yengeç – Cancer (21 Haziran – 22 Temmuz)

Hafif ışık vererek güzel taraflarını öne çıkarmayı severler. Seçtikleri renkler ve dokular parlaklık yaratıcı olmalıdır. Onun etkileyici yüzünü gördüğünüz zaman ay ışığının yansımasını hissedersiniz. Onun renk seçimi fazla uçlarda değil çünkü ortada olanı tercih eder. Ürünlere fazla para harcamayı tercih etmez. O annesi tarafından kullanılmış ve işe yaradığına inandığı ürünleri tercih eder. Evde ayna karşısına geçip cildini besleyen kremleri sürerek keyifle zaman geçirir. Gisele Bündchen, Selena Gomez.

Gisele Bündchen - cancer

selena gomez

Aslan – Leo (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslanların öncelikleri saçlarındadır. Güneşin ışınları veya aslanın yelesi gibi saçları ışıldamalıdır. Bu yüzden en iyi saç ürününü tercih etmekle beraber şehrin en iyi kuaförüne giderler. Eğer istemedikleri bir saç kesimi olduysa, mutlaka onlardan uzak durmanız gerekir. Harika bir saç kesimi ile kendilerini yeni biri olarak hissederler. Saçları kısa veya uzun olsun, aslanların saçlarında kendilerine has bir aurası vardır. Jennifer Lopez.

jennifer lopez

Başak – Virgo (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başaklar kullandıkları ürünlerin hayvanlar üzerinde test edilmediğini, hayvan haklarını koruduğunu, kimyasalın fazla olmadığı ve organik maddelerle yapıldığını bilmesi gerekir. Eğer yüksek beklentilerine uygunsa makyaj ve güzellik ürünlerini en yakın marketten satın alabilirler. İstediklerini bulamazlarsa kendi mutfaklarında bal, yulaf gibi yiyeceklerle yaparlar.Kapıdan çıkarken ne kadar mükemmel ve nefes kesici görünselerde başaklar için yeterince tam değildir. Cameron Diaz, Beyonce

cameron diaz

Beyonce

Terazi – Libra (23 Eylül – 22 Ekim)

Güzellik onlar için kullandıkları ürün ambalajındadır. Terazilerin ürün tercihini paketinin görünümü belirler. Mevsimsel kokuları tercih ederler. Onun güzellik ürünleri ambalajlarının rengine göre belirlenmiştir. Romantik bir geceye hazırlık yapıyorsa ayna karşısında uzun zamanlar harcamak tam ona göredir. Kim Kardashian.

kim kardashian

Akrep – Scoripo (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep kadınları derin ve gizemli bir çekiciliğe sahiptir. Sonbahar renklerini severler. Onun parfümü ile oda baştan çıkarıcı egzotik bir havaya bürünür. O kadın gücünün parlaması, öne çıkması gerektiğine inanır ve bunun için kozmetik ürünlerini daha keskin görünümler yaratmasına yardımcı olacak şekilde seçer. Emma Stone.

emma stone

Yay – Sagittarius (22 Kasım – 21 Aralık)

O yıka ve çık kadınıdır. Onun stili hızlı ve zahmetsiz olmalıdır. Dudak parlatıcısı ve hafif bir günlük nemlendirici kuru cildini canlandırmak için yeterlidir. Ürünleri yolculuk boyu olmalı ve her zaman yanında olmalıdır. Saçları sanki motosiklet üstünde gitmiş gibi rüzgardan dağılmış ve havalı olmalıdır. Taylor Swift.

taylor swift

Fotoğraflar Getty Image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: