Gisele Bündchen’in en özel ve samimi itirafları

Gisele Bündchen Chanel reklam filminde doğallığı, içtenliği ve sadeliği ile kendine hayran bırakıyor. İzleyen herkesi kendi dünyasını tanımaya, onunla doğada gezinmeye davet ediyor. Bunu yaparken doğallığını ve içtenliğini koruyor. Gisele Bündchen Chanel reklam filminde nasıl biri olduğunu çekinmeden, tüm doğallığı ile anlatıyor. Ormanda yürüyüş yaparken başlayan görüntülerle bizi en samimi dünyasına davet ediyor ve evinin kapılarını açarak iç dünyasını rahatlıkla paylaşıyor.

Gisele Bündchen chanel reklam

Dünyanın en çok kazanan süpermodeli Gisele Bündchen, Chanel yeni reklam filmi için evinin kapılarını açtı. Yalın ayak dolaştığı filmde, doğayı ne kadar sevdiğinden ve Brezilya`da geçen çocukluğundan bahseden Bündchen, doğal görünümü ile de videonun görselliğine uyum sağladı.

Gisele Bündchen chanel reklam

Chanel moda filmi içinde Gisele Bündchen kendi öz benliği ile ilişki kurabilmesini yoga ve meditasyonla başardığını anlatıyor. Evde herkesten önce kalkarak meditasyon ve yogasını yaptığını ve bu sayede kendi özü ile ilişki kurmakla beraber huzura kavuştuğunu da söylüyor.

Gisele Bündchen Yoga

Chanel No.5 parfümünün yüzü olan Gisele Bündchen modelliği bıraktıktan sonra yayınladığı, onun hiç bir yerde görülmemiş fotoğraflarının da yer aldığı kitabı 700 dolar olmasına rağmen yok sattı.

Gisele Bündchen chanel

Gisele Bündchen sıklıkla yoga ve meditasyonla ilgili fotoğraflarını sosyal medyada paylaşıyor. Hayallerini gerçekleştirmesine ve şimdideki huzuruna yoga ve meditasyonun yardımı ile başardığını dile getirmişti. Yoga ile beden, akıl ve duyularımızı kontrol ederek sınırlarımızı kaldırıyoruz. Her şeyi yapabilme gücüne ve cesaretine kavuşuyoruz. Meditasyon ile zihni sakinleştirip kendimizi an’a getiriyoruz. Şimdide cesaretle yaşadıkça zaten hayal ettiklerimiz gerçek oluyor. Aklın oyunlarına kapılmadan varoluşumuzun özünün farkına vararak..

 

Gisele Bündchen chanel reklam

Gisele Bündchen: ‘ Meditation and Yoga; the only place where I find peace within. You have to know who you are and connect to the place within yourself; knows who you are, knows your essence, knows you come from love.’

Fotoğraflar Chanel aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: