Olduğunuzdan Genç Görünmek Elinizde

Genç görünmek için küçük ayrıntılara dikkat ederek zamanı geri almak sizin elinizde. Daha genç ve canlı gözükmek için kremlere, ilaçlara veya iğnelere gerek kalmadı. Saç renginiz ve şekliniz ile genç görünebilirsiniz, aynı zamanda olduğunuzdan daha da yaşlı görünebilirsiniz. Özellikle davetlere yaptırdığınız topuzları hayal etmenizi istiyorum. Sıkı sıkıya yapışmış, kabarık ve mükemmel görünümlü topuzlarla şık göründüğümüzü sanarken belkide kendimizi daha yaşlı gösteriyoruz. Saçlarınızı dağınık bir topuz veya doğal dalgası ile bırakmayı denediniz mi? Genç görünmek için saçlarınızın rengini değiştirebilir, kahküllerinizi çoğaltabilir veya saç kesiminizi değiştirebilirsiniz. Yıllar boyu saçlarımıza değişiklik yapıyoruz. Şimdi bu değişikliği genç görünmek için yapmanın tam zamanı.

Fazla Şekillendirilmiş ve Stilize Edilmiş Saçlardan Kaçının

Dha genç gözükmenin yolu daha doğal olmaktan geçiyor. Saçlarınıza net bir şekil vermek, stilize bir görünüm yaratmak yerine onları kendi hallerine bırakın. Hatta doğal dalgalar yaratın.

Genç Görünmek

 

Kahkülleriniz Daha Yoğun Olsun

Genç görünmek için kahküllerinizi yoğunlaştırın. Tüm alnınızı kapatın demiyoruz fakat tane tane kalan kahküller yerine bir arada yoğun görününler sizi daha genç gösterir.

Genç görünmek

Saç Renginizi Boyutlandırın

Saçlarınızda renk geçişleri olması veya arada farklı renk tonlarının yer alması sizi daha genç gösterir. Koyu renk kullanmak istiyorsanız, uçlarına açık tonlarla ışıklar yaratın.

Genç gözükmek

Fazla kabarık Modellerden Kaçının

Geriye toplanmış kabarık topuzlar yerine daha doğal görünümlü topuzlara yönelin. Özellikle tepe kısmı kabarık saçlardan kaçının.

mcx_celebs_jlo

Belki de Saçlarınızı Kestirmenin Tam Zamanı

daha genç görünmek

Sandra Bullock’un sağdaki uzun saçı onu daha yorgun gösteriyor. Sandra Bullock, omuz hizasında kesilmiş saçları ile yüz hatları daha dinamik görünürken ifadesi de yumuşamış. Sadece kabarık bop kesimlerden kaçının.

Saçlarınız Yoğun Görünsün

genç görünmek

 

Balmain’in saç tasarımcısı saçlarımızın daha yoğun görünmesini öneriyor. Tel tel ayrılmış saçlar dışardan yaşlı imajını yansıtıyor. Yoğunluk sağlamak içinde saçlarımıza iyi bakmamız lazım.

Eskiden yaşlanıp da genç bir görünüme sahip olmak gerçekleşmesi zor bir rüyaydı ama artık öyle değil… Saçlarınızda yapacağınız değişiklik sizi daha genç ve dinamik gösterecek, ve tabii daha iyi hissettirecek.

Fotoğraflar Marieclaire.com aittir.
loading...
Bumerang - Yazarkafe

1 YORUM

Yorumlarınız için: