Doctor Strange gerçeküstü gücüne tanık olmamıza az kaldı.

Marvel Sinematik Evreni’nin yeni üyelerinden Doctor Strange, bu sonbaharda sinemada izleyicisiyle buluşacak. Film, başarılı bir cerrah olan Dr. Stephen Strange’in büyü dünyasını ve boyutları değiştirmeyi keşfetmesini anlatıyor.

doctor strange

Marvel çalışanlarının birçok kez “stüdyonun şimdiye kadarki en akıl almaz filmi” olarak tanımladığı film, yayınlanan ilk fragmanıyla da bunu desteklediğini gösteriyor. Comic Con’da yayınlanan teaser fragmanındaki görüntülerle etkisini üzerinizden atmanız beklediğinizden kısa sürecek.

Marvel aleminin sevilen süper karakterlerinden biri olan Doctor Strange’in öyküsünü perdeye taşıyacak olan film, kariyeri oldukça parlak ama çok kibirli bir bir cerrah olan Stephen Strange’in hayat öyküsünü ve bir süper kahraman olarak yaşadığı ilginç dönüşümü beyazperdeye aktaracak. Doctor Strange’i Benedict Cumberbatch canlandırıyor. Başarılı bir cerrah olan Steven Strange trafik kazasında elleri zarar görür, kendini görünmeyen güçleri kontrol edebilen Doğulu bir sihirbazın koruması altında bulur.

doctor strange

Sherlock Holmes dizisindeki performansı ile büyüleyen, The Imitation Game ile 2015 yılında en iyi erkek oyuncu dalında Oscar’a aday olan, son dönemin en güçlü aktörlerinden Benedict Cumberbatch’ın başrolünü üstlendiği Doctor Strange vizyon tarihi 4 Kasım 2016 olarak duyuruldu. Filmin yönetmeni, Deliever Us From Evil, Sinister ve The Exorcism of Emily Rose’tan tanıdığımız Scott Derrickson.

doctor strange

doctor strange doctor strange

Fotoğraflar Marvel aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: