Dior yeni sezonda daha devrimci, daha gotik ve daha seksi

039-dior

Christian Dior Sonbahar/Kış 2015-2016 defilesini Paris Moda Haftası’nda gerçekleştirdi. Yaratıcı Yönetmen Raf Simons, Christian Dior’un yeni koleksiyonu için ‘Daha devrimci, karanlık ve daha seksi’ tanımlamasını yapıyor.

038-dior

Daha önceki koleksiyonlarla kıyaslandığında ticari anlamı daha yüksek olan bir koleksiyon var karşımızda. Sonuçta Raf Simmons, Dior’daki yaratıcılığını bir çok koleksiyonda göstermişti.

045-diorErkeksi kesim tweed pantolonlar, A kesim elbiseler ve etekler, kısa pantolonlar ve tabii koleksiyonun gözdesi lateks diz üstü botlar..

012-dior

053-dior

054-dior

Christian Dior leopar desenlerini ilk 1947’de kullanmıştı. Simons’ın desenleri kullanımı ise kendi yorumu ile farklılık katıyor.

050-dior
Koleksiyonun en dikkat çekici aksesuarı botlar oldu. Lateks botlar desenleri, renkleri ile yeni sezona farklılık katıyor.

008-dior004-dior 003-dior 002-dior

Gri gökyüzü ve kayalıklar üzerinde Raf Simons’un Sonbahar 2015 Dior koleksiyonu reklam kampanyası hazırlandı. Hayvan desenlerinden ilham alan Diorama çantaları, bacakları saran deri çizmeler, aynalı camlı gözlükler, işlemeli yakalar ve kürk elbiseler reklam kampanyasında dikkat çekenler.

fall 2015 dior fall dior 2 fall dior

fall dior 4 fall dior 3

Tüm koleksiyon için:

This slideshow requires JavaScript.

Fotoğraflar Christian Dior aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: