David Beckham, H&M için Nicolas Winding Refn tarafından yönetilen yeni kampanyada

David-Beckham_Nicolas-Winding-Refn_HM_fy5

David Beckham, David Beckham Bodywear for H&M’in bahar koleksiyonunu tanıtmak için yeni bir kampanyada yer alacak. “Ghost Rider” ve “Only God Forgives” filmleriyle tanınan yönetmen Nicolas Winding Refn tarafından çekilen kampanya, 2 Şubat 2014′te ABD’de gerçekleşecek Super Bowl sırasında ilk kez yayınlanacak.

David-Beckham_Nicolas-Winding-Refn HM

Macera dolu hikayede, David bir fotoğraf çekimi sırasında yalnızca iç çamaşırlarıyla çatıda mahsur kalır. Güvenli bir ortama gitmek için tüm hünerlerini sergileyerek her yolu dener.

David-Beckham_Nicolas-Winding-Refn_HM_fy4

David’in kampanya çekiminin iki alternatif versiyonu bulunuyor. Bu çekimler, izleyicilerin en çok beğendiği versiyonu bulmak için voteforbeckham.hm.com ‘ da oylamaya sunuldu.

David Beckham Bodywear  H&m spring summer 2014

David Beckham, “H&M için yeni kampanyamda en sevdiğim yönetmenlerden biri olan Nicolas Winding Refn ile çalışmak çok heyecan vericiydi. Nicolas, sezonun geçmişten esinlenen yeni iç çamaşırlarını en iyi şekilde gösteren macera dolu bir film yaratmak için beni çok zorladı” diyor.

david_beckham_hm_nicolas_winding_refn_196746921_800x1033

Nicolas Winding Refn “Yeni kampanyasında David’le çalışmaktan çok memnun kaldım. Kamera önünde çok doğal ve hünerlerini gösterirken korkusuzdu. Kampanya komik, zekice ve dikkat çekici. Ayrıca David’in kişiliğinin çok farklı yönlerini gösteriyor” diye belirtiyor.

Kampanya, geçmiş giysilerin yeni bir görünümünü sunan David Beckham Bodywear bahar koleksiyonundan parçaları içeriyor. Uzun kollu Henley tişörtler, atletler ve kısa boxerlarda çeşitli kalınlıklarda çizgiler ve uzun kollu reglan üstlerin arkasında okul takımı stilinde harfler kullanılıyor. Ayrıca, ilk kez çocuklara yönelik David Beckham Bodywear ürünleri satışa sunuluyor. Erkek çocuklarına yönelik “küçük ben” koleksiyonu Henley üstleri, atletleri, kısa boxerları, içlikleri ve pijama şortları içeriyor. Koleksiyon 30 Ocak’tan itibaren seçili H&Mmağazaları’nda satışa sunulacak.

Fotoğraflar ve video HM aittir.

 

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: