Kısa üstlerle yaza özel şık sokak stilleri

crop tops kısa üstler

Geçen sene hayatımıza tekrar giren kısa üstler özellikle bu yazın en popüler trendlerinden biri. 90lar dönemini yaşamış olanlar bu modaya çok da yabancı değil 😉 Sutyen üstler ve korseler yüksek bel pantalonlarla giyildiğinde günümüzün trend görünümüne kolaylıkla sahip oluyorsunuz.

beautiful-top-5_g5a3rs

large_70fa8f96-b83f-4485-84e0-8f750d134960_qal8cv

crop tops

beautiful-top-12_bz8pb8

Peter Som gibi bazı tasarımcılar sofistike bir görünüm için kısa üstleri uzun ve kadınsı eteklerle kombinlediler. Michael Kors tasarımlarında uzun kollu kısa üstleri daha sportif bir görünümle bütünleştirmiş. Kadınsı görünüm isteyenler, kısa üstlerini diz boyu silüetinizi gösteren eteklerle kombinlemenizi öneririm. Stilinize ve rahatlığınıza uygun olduğunu düşündüğünüz kısalıkta üst seçmeniz ise ayrıca tavsiyem.

crop top trend

beautiful-top-6_qwjnj4

crop tops

beautiful-top-22_ux0qzs

beautiful-top-20_v7aubs

Spor görünüm sevenler için jean ile kombinlenen kısa üstler kesinlikle önerim. Şehir içinde bu tarz uzun kollu kısa üstler şık ve sportif bir stil yaratmanızı sağlayabilir. Ceketle beraber kombinleyerek şık ve cool görünebilirsiniz.

crop tops

56dbd98c28427874c0e53a039e6ef148_oeno4j

Uzun etekler bu sezonun trendlerinden ve favorilerimden biri. 🙂

Ünlülerin stillerinde kısa üstler
Alessandra-Ambrosio-Crop-Top for-curvy-girls-tight-skirts-and-crop-tops-fashion-street-style-new-modern-fashionista-Alessandra-ambrosio miley-cyrus-biker-boots-checked-red-shirt-white-crop-top-bleach-denim-shorts-stylechi retro-style-crop-top-outfit Rihanna-Rocks-Sequin-Crop-Top-and-Sleek-Bun

celebs crop tops ünlüler

crop_top-inspiration-trend_cropped-style-street_style1

Fotoğraflar getty image aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: