Eleştirmenler seçti, yıldızlar kırmızı halıda ışıldadı.

Eleştirmenlerin ödüllerinin verildiği Critics’ Choice ödülleri 15 Ocak akşamı düzenlendi. Haftabaşındaki Altın Küre töreni sonrası ünlüler karşımıza bir kere daha çıktılar. Kırmızı Halı’da olmak sadece mükemmel bir elbise ve stiletto demek olsaydı, yıldızlar için her şey daha kolay olurdu. Bir törenin ardından gördüğümüz ise ışıltısı ve kendine güveni olan yıldızlar bir kez daha Kırmızı Halı’daki farklarını gösterdiler.

Celebrities-Critics-Choice-Awards-Red-Carpet-2015

Julianne Moore ve Emily Blunt En İyi Kadın oyuncu ödüllerini kazanırken, Michael Keaton iki dalda En İyi Erkek oyuncu ödülünü kazandı. Altın Küre’nin en iyi filmi Boyhood eleştirmenler tarafından da En İyi Film seçildi.

Bu sefer gecenin kötü stilleri ile başlayalım dedik. Amy Adams alışık olmadığımız bir stille karşımıza çıktı. Metalik tondaki straples elbisesi ve sade at kuyruğu ile ışıltısını kaybetmiş bir görünüme sahip.

Amy Adams
Amy Adams

Jennifer Aniston derin göğüs dekolteli Gucci pantolon takımında o kadar kendine güvenli duruşa sahipki, siyahtan vazgeçip kırmızı rengi tercih etmesini ayakta alkışlıyoruz.

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston

Angelina Jolie seksi gümüş renkli gece elbisesi ile bize bir söz dahi bırakmadı. Versace tasarımı elbisesi ve her zamanki gibi harika saç ve makyajı ile gecenin en şık yıldızlarından biri oldu.

Angelina Jolie
Angelina Jolie

Keira Knightley, Altın Küre kırmızı halıda Chanel vintage elbisesi ile maalesef başarılı olamamıştı. Bu seferki Delpozo tasarımı elbisesini başarılı bulduk.

Keira Knightley
Keira Knightley

Julianne Moore dantel detaylı göğüs kısmındaki derin dekolte ile şık bir stile sahipti.

Julianne Moore
Julianne Moore

Naeem Khan tasarımı beyaz üzerine mavi desenli straples elbisesi ile Altın Küre’den daha şıktı.

Diane Kruger
Diane Kruger

Jessica Chastain, beyaz rengi tercih eden ünlülerden. Yaka detayı ile dikkat çeken elbisesi Antonio Berardi tasarımı.

Jessica Chastain
Jessica Chastain
Chris Hemsworth
Chris Hemsworth

Emily Blunt’a kesinlikle kırmızı renk çok yakışıyor. Emilio Pucci tasarımı elbisesi ile Altın Küre’den daha cesur bir stile sahipti.

Emily Blunt
Emily Blunt

Felicity Jones, elbise tercihini Dolce & Gabbana tasarımından yana kullandı. Elbisesinin üst kesimi sanki vücut formunu kötü göstermiş gibi geldi. Siz ne düşüüyorsunuz?

Felicity Jones
Felicity Jones

Fuşya ve siyah bir arada kullanılınca özellikle sarışınlarda şık görünüyor. Lanvin tasarımı elbisesi ile Reese Whiterspoon şık görünüyor.

Reese Whiterspoon
Reese Whiterspoon
Jared Leto
Jared Leto

Rosamund Pike beyaz renkli Valentino tasarımı elbisesi ile Altın Küre’den çok daha kapalı bir stille karşımızda. Yeni anne olan Rosamund Pike, Altın Küre’de derin göğüs dekolteli ve sırtı açık elbise ile karşımıza çıkmıştı.

Rosamund Pike
Rosamund Pike

Beyaz rengi tercih eden yıldızlardan biri de Marion Cotillard oldu. Görünümüne renk katan fuşya renkli rujuydu.

Marion Cotillard
Marion Cotillard

Michelle Monaghan siyah dantel elbisesi ile kadınsı bir şıklık yaratmış.

Michelle Monaghan
Michelle Monaghan
Jamie Chung
Jamie Chung

Fotoğraflar popsugar aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: