Brad Pitt ve Ben Stiller ‘Brad’s Status’ İçin Bir Araya Geliyor

Brad Pitt, Ben Stiller ve Mike White ‘Brad’s Status’ filmi için bir araya geliyor. The Lincoln Lawyer, Age of Adaline gibi filmlerin yapımcısı Sidney Kimmel Entertainment tarafından yapımı gerçekleştirilecek.

Ben Stiller’in anlaşmayı imzalamasının son aşamalarında olduğu belirtilirken komedi filmini Mike White yazıyor ve yönetiyor. School of Rock filminin yazarı White çekimlere Eylül’de başlayacak gibi görünüyor. Brad’s Status komedi filmini Brad Pitt’in Plan B Entertainment firması SKE ve David Bernard ile beraber  yapacak.

brad's status

Komedinin merkezinde Brad var. İyi bir kariyeri ve mutlu ailesi olan Brad eski okul arkadaşlarının ondan daha da iyi hayatlarını takıntı yapmış durumda. Oğlunun kolej seçimi gezisine eşlik eden Brad takıntıları ile yüzleşirken sonuçları komik durumlar içine giriyor.

brad's status

White daha önce Chuck and Larry, Nacho Libre ve The Good Girl filmlerini yazmış. Molly Shannon ve John C. Reilly’nin başrol oynadığı Year of the Dog filminin de yönetmenliğini yaptı. Ben Stiller‘i en son Zoolander 2 filminde izledik. Yakın zamanda da Dustin Hoffman ve Adam Sandler’in olduğu The Meyerowitz Stories filminin çekimlerini tamamladı.

Variety alıntıdır.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: