BOL KAZAKLAR KIŞ MEVSİMİNİN ELBİSELERİ

MTI1MTAzODc4NTMzMzM1MDUw

Stillerimizde ön sıralara çıkan kazaklar tabii ki havaların soğuması ile popülerleşti. Günlük kullanımda sıklıkla yer verdiğimiz kazak modelleri her geçen yıl modanın aldığı ilhamlarla beraber çeşitleniyor. Kazak modellerinde son dönemin popüler kesimi ise bol kazaklar. Orijinal ismi ile Oversized kazaklar özellikle bol ve kimi zaman diz üstü elbiselere rakip olacak nitelikteki uzunluğa sahipler.

Oversized-Sweater6-640x644

Oversized-Sweater5

Soğuk havalarda bizi sıcak tutacak bol kazaklar moda olması işimize de geliyor. Aslında bol kazaklar popülaritesi bu yıl başlamadı. Son 2-3 senedir giderek artan bir popülerliğe sahip bol kazaklar şimdi elbiselere rakip olunca stillerimizde daha şık görünümler yaratmak için yer aldı. Kısa etekler, şortlar ve tabii ki sevgili skinny jeanlerimizle bayıla bayıla kullandığımız bol kazakları diz boyu veya diz üstü botlarla elbise olarak (tabii boy uzunluğu önemli) kullanabilir aynı zamanda şık sokak görünümü yaratabiliriz.

Oversized-Sweater4 Oversized-Sweater3

Bol kazakların elbiseye doğru dönüşmesine ise 70ler ilham oluyor. Rahatlık anlamında da bol kazaklar tam aradığımız özelliklere sahip.

thigh-high-boots-street-style oversized knits leggings-street-style-girl-h724 bol kazak elbise modası bol kazak elbise

Fotoğraflar Getty Image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: