Şehirde Bisiklete Binmek Ünlülerin Favorisi

Trafiğin yoğun, gürültüsünün bol olduğu şehir yaşamında hala bisiklete binmeyi seven birileri var. Hangi şehirde yaşarlarsa yaşasınlar bisiklete binmek ünlülerin favorisi. Bir çoğunun milyon dolarları var. Şöförleri ile bir yerden bir yere gitmek yerine bisiklete binmeyi tercih ediyorlar. Öncelikle çevre için iyi bir şey yapıyorlar aynı zamanda formda kalmalarını sağlıyor ve tabii ki eğlenceli yanını da unutmamak lazım. Şimdi İstanbul’da yaşayan biri olarak bisikletle ulaşımın getirebileceği rahatlığı düşünmekten kendimi alamıyorum. Aynı zamanda trafik kurallarına fazla uyulmayan bir şehirde araba zaten risk olurken bisiklet kullanmak nasıl olacak bu konuda da merak içindeyim. Belirli yerlere yapılan bisiklet yolları var, yok saymıyorum fakat gelişmiş şehirlerdeki düzen, geniş caddeler ve trafik kurallarına uyan sürücülerle bisiklet daha güvenli olacaktır.

Ünlülerin bisiklet kullanmaları ile ilgili yazıma başlarken konu bir anda trafiğe gitti, yazdığım başlığın altını doldurmaya devam etme zamanı.

Leonardo DiCaprio, Jared Leto, Naomi Watts, Jennifer Aniston ve daha bir çok ünlü günlük yaşamında bisiklet kullanıyor. Ülkemde yollar aynı gelişmiş ülkelerdeki gibi yapıldığında, trafik kurallarına uyan sürücüler yollarda olduğunda, trafik sinyalizasyonlar tam olarak çalıştığında belki bizde büyük şehirlerde daha sık bisiklete binenleri görebiliriz.

Leonardo DiCaprio

Oscar ödüllü oyuncu paparazziler tarafından sayısız kere bisiklete binerken fotoğraflandı. Filmstilmoda’da kendisi, bisikleti ve sevgilileri ile yazı bulabilirsiniz. Şimdiye kadar beraber olduğu her bayanla mutlaka bisiklet turu yapmış Leo. Denizde tekneler nasıl en favori aracı ise bisiklette şehir yaşamındaki favorisi.

Bisiklete Binmek Ünlülerin Favorisi

 

Jennifer Aniston

Ünlü olmadan önce çeşitli işlerde çalışan ünlüler arasında Jennifer Aniston bisiklet ile posta servisi yapıyordu. Çalıştığı en zor iş olarak nitelendiren Aniston her şeye rağmen bisiklete binmekten vazgeçmemiş. İç mekanda yaptığı yogasına ek olarak bisikletle formda kaldığını belirtiyor.

Bisiklete Binmek Ünlülerin Favorisi

Jared Leto

“Suicide Squad” filminin yıldızı New York şehrinde bisiklete binerken fotoğraflandı. O kiralık bisiklete değil Cinelli marka özel bisikletine biniyor. 43 yaşındaki oyuncu için formda kalmak demek olan bisiklet Toronto’da da ulaşım aracı.

Bisiklete Binmek Ünlülerin Favorisi

Naomi Watts

Bazı ünlüler bisiklet tutkularını çocukları ile paylaşıyor. Çocukları ve kocası Liev Schreiber ile beraber bisiklete binerken fotoğraflanan Watts çocukları ile beraber giderken mutlaka onlar için özel koltuk kullanıyor ve başlarına kask takıyor. Akıllıca bir seçim!!

Bisiklete Binmek Ünlülerin Favorisi

Bethneyy Frankel

 

Jake Gyllenhaal

Jarhead ve Southpaw için fiziksel olarak çalışan Gyllenhaal bisikleti yaşamından eksik etmiyor.

Madonna

Ekolojik anlamda önem verselerde bir çok ünlü fiziksel gelişimi için bisikleti tercih ediyor. Pop Müziğin kraliçesi Madonna Avrupa’da özellikle Londra’da bisiklete binerken sıklıkla görülen isimlerden biri. Dağ bisikletini tercih eden yıldız deri bisiklet eldiveni ve yüzünü korumak için güneş kremini ihmal etmiyor.

The 'Queen' went for a cycle through London UK today, but not HRH The Queen, but Madonna 'The Queen of Pop Music' as she clearly showed written on the back of her sweater. Flanked by her two secruity guards, Madonna cycled on her Cannondale bike , one trouser leg rolled up to revel a long white sock, whilst wearing an ed hardy cap.|sp|

Patrick Dempsey

“Grey’s Anatomy” dizisinden ayrıldıktan sonra daha fazla boş zamanı kalan Dempsey, Bicycling Magazine yaptığı açıklamada yardım kuruluşları için para toplamak amacı ile bisiklete bindiğini söylemiş.

Bisiklete Binmek Ünlülerin Favorisi

Kate Hudson

Amerika veya İngiltere’de olursa olsun Hudson bisikletinden vazgeçmiyor.

bisiklete binen ünlüler

Bisiklete Binmek Ünlülerin Favorisi

İçerik ve Fotoğraflar Becomegorgeous alıntıdır.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: