BİRBİRİNİN İKİZİ ÜNLÜLER

Bir gün biri ile tanışırsınız ve size daha önce tanışmış olduğu birine çok benzediğinizi söyler. Mutlu mu olursunuz yoksa benzersiz olduğunuzun altını çizer ve karşınızdakine tepki mi verirsiniz? 🙂 Belki saçınız şekli, bakışlarınız veya duruşunuzla hatırlatıyorsunuz veya gerçekten ikizi kadar benziyorsunuz. Benzer durumu ünlüler bizlerden de farklı yaşıyor. Birbirinin ikizi ünlüler gerçekte ikiz olmasalar bile inanılmaz derecede birbirlerine benziyorlar. Sinema, müzik ve moda dünyasında birbirinin ikizi ünlüler gözüme çarptı ve sizlerle paylaşmak istedim. 44 yaşındaki Jada Pinkett Smith’i 2004’teki Colleteral filmi ve tabii Will Smith’in eşi olarak tanıdık. James Cameron’ın ünlü filmi Avatar’ın mavi güzeli Zoe Saldana film ile ünlenirken aslında Jada Pinkett Smith’e olan benzerliği dikkatinizi çekti mi? Pop yıldızı Katy Perry 2008’de ‘I kissed a girl’ şarkısı ile ünlenmişti. 1 yıl sonra ona ikizi kadar benzeyen Zooey Deschanel’i 500 Days of Summer filminde başrolde izledik.

ZOE SALDANA AND JADA PINKETT SMITH

Taylor Swift son yıllarda müzik dünyasının en popüler sanatçılarından biri. Victoria’s secret modeli olarak tanınan Karlie Kloss’un ünlü şarkıcıya benzerliği acaba süpermodel olmasında ve yıldızı parlayan kariyere sahip olmasında etken bir rolü var mıdır? Bu arada Taylor Swift ve Karlie Kloss çok yakın arkadaşlar.

Taylor Swift - Karlie Kloss

Gösteri dünyasında bir role seçim yapılırken veya bir kampanya yüzünü belirlerken herkes tarafından beğenilen birini seçmek başarıyı garanti etmenin yollarından biri. Risk almak yerine bu garantili yolu izleyen bir çok yapımcı, yönetmen veya yaratıcı isim var. The Vampire Diaries’in yakışıklısı Ian Sommerhalder, 52 yaşındaki Rob Lowe’n genç haline ne kadar çok benziyor farkında mısınız?

ROB LOWE AND IAN SOMERHALDER

Gossip Girl dizisinin yıldızı Leighton Meester ve yardımcı rollerde izlemeye başladığımız Minka Kelly birbirlerinin kopyası.

LEIGHTON MEESTER AND MINKA KELLY
Leighton Meester – Minka Kelly
Nina Dobrev - Victoria Justice
Nina Dobrev – Victoria Justice

Pop yıldızı Katy Perry 2008’de I kissed a girl şarkısı ile ünlenmişti. 1 yıl sonra ikizi kadar benzeyen Zooey Deschanel’i 500 Days of Summer filminde başrolden izledik.

KATY PERRY AND ZOOEY DESCHANEL

Jessica Chastain - Bryce Dallas Howard
Jessica Chastain – Bryce Dallas Howard
Jeffrey Dean Morgan - Javier Bardem
Jeffrey Dean Morgan – Javier Bardem
Isla Fisher - Amy Adams
Isla Fisher – Amy Adams

İki sinema oyuncusunun birbirine olan benzerliği dikkatinizi çekti mi? 2005’te Wedding Crashers filminde gördüğümüz Isla Fisher göz rengi hariç American Hustle filminin yıldızı ve 5 kez Oscar’a aday gösterilen Amy Adams’a inanılmaz şekilde benziyor.

Jaime Pressly - Margot Robbie
Jaime Pressly – Margot Robbie
Elizabeth Banks - Chelsea Handler
Elizabeth Banks – Chelsea Handler
Carrie Underwood - Emily Rosment
Carrie Underwood – Emily Rosment

 

 

2012 filmi Prometheus ve 24, OC dizilerinin ünlü oyuncusu Logan Marshall Green, 2010 Inception ve 2012 The Dark Knight Rises filmlerinin oyuncusu Tom Hardy’e ikizi kadar benzemiyor mu?

Birbirinin İkizi Ünlüler

Yakışıklı oyuncu Bradley Cooper, Ralph Fiennes’in gençliğine gözlerinden dudaklarına kadar inanılmaz şekilde benziyor. Paylaştığım ünlüler arasında henüz Tom Cruise, Angelina Jolie, Brad Pitt, Anthony Hopkins, Al Pacino, Michael Jackson, Madonna, ve şimdi aklıma gelmeyen efsaneleşmiş sanatçıların benzerleri karşıma çıkmadı. Eğer sizin aklınıza gelen başkası varsa, yorumlarınızı bekliyorum.

BRADLEY COOPER AND YOUNGER RALPH FIENNES

 

America Ferrera ve Jordin Sparks
America Ferrera ve Jordin Sparks

 

Amanda Peet - Lake Bell
Amanda Peet – Lake Bell

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotoğraflar Getty Image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: