Tatlı Başlangıçlar Bu Kapının Ardında: Bir Dilim Aşk

Bir dilim aşk, romantik film izlemeyi sevenler, özellikle tatlı ve pastalara karşı zaafı olanların kaçırmaması gereken bir film. 1 Nisan’da vizyona giren Bir dilim aşk, iki kuzenin ailelerini kaybettikten sonra yaşamlarının beklemedikleri şekilde dönüşmesini sağlayan pastane ile yaşadıklarını anlatıyor.

Picture 8

Aynı trafik kazasında anne babalarını yitiren kuzenler Vivien ve Chloe’yi halaları büyütür. Halaları öldüğünde, büyük yatırımlar yaptığı pastanesini iki kuzene eşit hisselerle miras bıraktığı öğrenilir. Ancak pastane borç içinde yüzmektedir. Kuzenler bir yandan pastaneye el konulmaması için çabalarken, bir yandan da pastacılık konusundaki farklı görüşleri yüzünden birbirlerine düşer. Aşk ise bu pastanenin olmazsa olmazlarındandır. Chloe uzun zamandır peşinden koşan ünlü şefi görmezden gelmeye, Vivien ise en büyük düşmanları yakışıklı bankacı Paul’un ilgisine karşı koymaya çalışmaktadır.

thumb_CAST_POSTER

Bir Dilim Aşk (My Bakery in Brooklyn) 1 Nisan’da vizyona giriyor. Seyircinin keyifle izleyeceği romantik komedinin yönetmenliğini Gustavo Ron üstleniyor.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: