Bilekte botları stilimizde nasıl kullanabiliriz?

Serinleyen havalarda botlarımız günlük stilimizin ana parçalarından biri oluyor. Günlük stilinde bilekte botları kullanmak isteyenler, bu dosya tam size göre. Hem sizlere ilham olabilecek günlük sokak stilleri ile hem de önerilerle şık görünümler yaratabilirsiniz.

ankle boots 5

Kısa eteklerle veya şortlarla kullanabilirsiniz. Havanın soğukluğuna bağlı olarak çorapla görünümüzü tamamlayabilirsiniz.

ankle boots 2

Skinny jeanlerle kısa botlar mükemmel uyumu yakalayan çiftler gibiler.

ankle boots 3

Şalvar pantalonlara karşı tutumum biraz mesafeli fakat bu stili beğendim. sivri burunlu kısa botlar şalvar pantalonlarla şık görünüm yaratıyor.

ankle boots 4

Kısa pantalonları son yıllarda her sezon görmeye başladık. Maskülen görünüme kadınsı detaylar katmak istersek bileklerimizi gösteren kısa botlar aradığımız aksesuar.

ankle boots 6

Ceket takımları maskülen kısa botlarla tamamlayarak cool şıklık yaratabilirsiniz.

ankle boots 9

ankle boots 7

Chirarra Ferragni şık stil yaratma konusunda uzman. Feminen görünümünü bilekte maskülen botlarla kombinleyerek cool ve trendy görünüm yaratmış.

ankle boots 8

Soğuk havalar için ideal bir stil.

ankle boots 10

Birazda hayatımızı renklendirelim. Güneşli havalar azaldı diye pembeleri kullanmaktan vazgeçmeyelim. Sonbahar trendlerinden neon renkler kısa botlarda özgün bir tarz yaratmanızı sağlayabilir.

ankle boots 11

Bohem görünümler için kısa botlar güzel bir seçim. Daha dinamik görünüm yaratmak için çorapları kısa botlarla kullanmak da ayrı bir seçim.

ankle boots 12

main.original.585x0

Topuklarda kullanılan kırmızı renk, görünümü özgünleştirmiş.

Fotoğraflar Getty Image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: