BATMAN V SUPERMAN ‘DEN YENİ FRAGMAN VE KARŞIMIZDA WONDER WOMAN

Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihitiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, Tanrı gibi kontrolsüz hareket eden Süper Kahraman’ın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini, Metropol’ün modern zamanlardaki en saygı değer kurtarıcısı yapmıştır. Böylece Batman ve Superman’in arasındaki savaşla, yeni bir tehdit yükselir; insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.
Batman V Superman
Daha önce yayınlanan fragmanda iki süper kahramanın mücadelesine hazırlıklıydık. Yeni fragmanda aralarına uzun zamandır bahsedilen Gal Gadot canlandırdığı Wonder Woman katılıyor.
batman v superman adaletin şafağı
Son fragmanda kahramanların alt egoları ortaya çıkarken, koruyucuların ve yabancıların arasında gerçekleşecek efsanevi savaşla ilgili daha fazla görüntü izliyoruz.Batman V Superman Adaletin ŞafağıZack Snyder’ın (“Man of Steel”) yönettiği Batman v Superman: Dawn of Justice / Batman v Superman: Adaletin Şafağı 25 Mart 2016’da vizyona giriyor. Başrollerinde Oscar ödüllü Ben Affleck (“Argo”) Batman/Bruce Wayne rolünde ve Henry Cavill (“Man of Steel,” “The Man from U.N.C.L.E.”) Superman/Clark Kent rolünde, karakterlerin ilk kez sinema perdesinde birlikte görünecekleri filmde karşımızda olacaklar. Batman V Superman filminin diğer başrollerinde; Oscar adayı Amy Adams (“American Hustle,” “Man of Steel”)  Lois Lane rolünde, Jesse Eisenberg (“The Social Network”) Lex Luthor rolünde, Diane Lane (“Unfaithful,” “Man of Steel”) Martha Kent rolünde, ve Laurence Fishburne (“What’s Love Got to Do with It,” “Man of Steel”) Perry White rolünde; diğer rollerde de Oscar ödüllü Jeremy Irons (“Reversal of Fortune”) Alfred, ve Holly Hunter (“The Piano”) Senatör Finch; ve Gal Gadot (the “Fast and Furious” films) Wonder Woman/Diana Prince rolünde yer alıyorlar.

Fotoğraflar Warner Bros aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: