Batman V Superman Türk Hava Yolları Super Bowl Reklamları

Türk Hava Yolları son yıllarda dünyaca ünlü isimlerle çektiği reklam filmleriyle adından oldukça söz ettiriyor. Superman V Batman filminin resmi sponsoru olan Türk Hava Yolları, Amerika’nın en önemli maçlarından biri olan ve milyonlarca kişinin izlediği, bu yıl 50. yılını kutlayan Super Bowl’a da sponsor oldu. Lady Gaga’nın milli marşı söylemesi ile başlayan Superbowl arasında Beyonce, Cold Play gibi dünyaca ünlü sanatçılar şov yaptı.

 Maç öncesi ve maç sırasında yayınlanan Batman v Superman Türk Hava Yolları Super Bowl reklam filmlerinde Batman v Superman: Adaletin Şafağı / Batman v Superman: Dawn of Justice filminden görüntüler ve ögeler kullanıldı. Filmin karakterleri olan Lex Luthor (Jesse Eisenberg) ve Bruce Wayne (Ben Affleck)’in yer aldığı reklamlar oldukça başarılı bulundu. Bakalım Super Bowl‘un en beğenilen reklamları arasına girebilecek mi?
Batman V Superman Türk Hava Yolları Super Bowl Reklamları
 Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihitiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, Tanrı gibi kontrolsüz hareket eden Süper Kahraman’ın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini, Metropol’ün modern zamanlardaki en saygı değer kurtarıcısı yapmıştır. Böylece Batman ve Superman’in arasındaki savaşla, yeni bir tehdit yükselir; insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.
Batman V Superman Türk Hava Yolları Super Bowl Reklamları
Daha önce yayınlanan fragmanda iki süper kahramanın mücadelesi ön plandaydı. En son 2015 Aralık’ta yayınlanan fragmanda aralarına uzun zamandır bahsedilen Gal Gadot canlandırdığı Wonder Woman karşımıza çıkıyor.
Batman V Superman Türk Hava Yolları Super Bowl Reklamları
Batman V Superman Türk Hava Yolları Super Bowl Reklamları içinde geçen sözlerden bazıları “Batman’in şehri Gotham’a uçmaya hazır mısınız? Türk Hava Yolları yeni uçuş noktasını gururla sunar.” “Superman’in şehri Metropolis’e uçmaya hazır mısınız? Türk Hava Yolları yeni uçuş noktasını gururla sunar.”
Batman V Superman Türk Hava Yolları Super Bowl ReklamlarıZack Snyder’ın (“Man of Steel”) yönettiği Batman v Superman: Dawn of Justice / Batman v Superman: Adaletin Şafağı 25 Mart 2016’da vizyona giriyor. Başrollerinde Oscar ödüllü Ben Affleck (“Argo”) Batman/Bruce Wayne rolünde ve Henry Cavill (“Man of Steel,” “The Man from U.N.C.L.E.”) Superman/Clark Kent rolünde, karakterlerin ilk kez sinema perdesinde birlikte görünecekleri filmde karşımızda olacaklar. Batman V Superman filminin diğer başrollerinde; Oscar adayı Amy Adams (“American Hustle,” “Man of Steel”)  Lois Lane rolünde, Jesse Eisenberg (“The Social Network”) Lex Luthor rolünde, Diane Lane (“Unfaithful,” “Man of Steel”) Martha Kent rolünde, ve Laurence Fishburne (“What’s Love Got to Do with It,” “Man of Steel”) Perry White rolünde; diğer rollerde de Oscar ödüllü Jeremy Irons (“Reversal of Fortune”) Alfred, ve Holly Hunter (“The Piano”) Senatör Finch; ve Gal Gadot (the “Fast and Furious” films) Wonder Woman/Diana Prince rolünde yer alıyorlar.
Screen Shot 2016-02-08 at 01.46.34Fotoğraflar Warner Bros aittir.
loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: