Baştan aşağı gri

Ralph_Lauren_fall_winter_2014_2015_collection_New_York_Fashion_Week13

Ralph Lauren Sonbahar Kış 2014-2015 koleksiyonu için Londra’nın puslu havasından ilham alınca, griler podyumdaki baskın renklerden biri oldu. Baştan aşağı gri tonlarındaki elbiseler ve takımlar şık ve zarif görünümler yaratıyordu.

Ralph_Lauren_fall_winter_2014_2015_collection_New_York_Fashion_Week9

Gri başka renklerle rahatlıkla kombinlenen ve uyumlanan bir ton. Her şeye uyuyor ve rahatlatıcı bir etkisi var. Sokak stillerinde griyi baştan aşağı kullanmak ise Sonbahar 2014’ün trend görünümlerinden biri.

grey_garance-dore_2_

Aksesuarlarla gri renkli stilinizi renklendirebilirsiniz. Özellikle ayakkabı ve çanta seçimleriniz burada önem kazanıyor. Size önerim baştan aşağı gri stil yaratırken aksesuarlarınızda mutlaka farklı renkler kullanın. Hatta trend olan neonları tercih edebilirsiniz. Desenli ayakkabılarla farklılık da yaratabilirsiniz.
grey_garance-dore_1
grey_garance-dore_3_
darya-kamalova-thecablook-fashion-blog-russian-blogger-italy-moda-street-style-pixie-short-hair-fashion-blogger-zara-sweater-lace-shorts-cat-mittens-kitten-sam-edelman-sheinside-grey-coat-revolve-clothing-valentino-studded-rose-rock-bag_-6-copy Olivia-Palermo-Street-Style-LFW-2-366x550
meltem fakabasmaz filmstilmoda kristin trendy Street-Style-Shoes-Bags-Accessories-Milan-Fashion-Week-Fall-2012
loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: