Kıvanç Tatlıtuğ ve Barbara Palvin Mavi Jeans reklamında

kıvanç tatlıtuğ mavi jeans

Mavi Jeans’ın başarılı reklam yüzü Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Jeans reklamlarında Victoria Secret’in en güzel modellerinden biri olan Barbara Palvin ile kamera karşısına geçti.

barbara palvin kıvanç tatlıtuğ

“Bir yaşam tarzı ve özgürlüğü simgeleyen jean’in, kadınlar ve erkekler için vazgeçilmez olduğunu” vurgulayan Ali Taran imzalı reklam filmi, yönetmen Cemal Alpan tarafından çekildi.

barbara palvin

Barbara Palvin güzelliğinin yanı sıra Kıvanç ile yakaladığı mükemmel uyumla Mavi Jeans moda filminde muhteşem gözüküyor.

kıvanç tatlıtuğ

Mavi’yle 5. filmini çeken Kıvanç Tatlıtuğ “Mavi ile yine çok güzel bir kampanyaya imza attık. Filmde söylediklerim bir jean tutkunu olarak gerçek hislerimi yansıtıyor. Jean, kesinlikle vazgeçilmez bir şey. Kendi kendimeyken yaptığım ve özgür hissettiğim anların filme taşınması, gerçek hayattaki Kıvanç gibi hissetmemi sağladı. Bu duygunun filmi izleyenlere de geçeceğinden eminim. Mavi gibi  efsaneler yaratan bir markanın yüzü olmaktan gurur duyuyorum.” dedi. Kıvanç’ın en sevdiği Mavi Jean’ler dar  kalıbıyla dikkat çeken; Jake ve Marcus.

21143

Barcelona’da çekilen filmde Kıvanç’ı motor kullanırken görüyoruz. Keyifli izlemeler 🙂

Fotoğraf ve film Mavi Jeans aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: