Yeni yılda eşinizin ayaklarını yerden kesecek hediye Assos Pırlanta’da

asos 1.jpg

Dünyanın hemen her yerinde özel bir tasarım sunulmasını sağlayan ve aynı zamanda kişilerin mutlu olmasında etkili olan pırlanta ürünler, yılbaşına özel olarak yoğun bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Farklı tasarımları sayesinde yılbaşının daha da özel geçmesini sağlayacaksınız. Sevdiklerinizin göz kamaştıran bir takım tasarımlar ile taçlanması sizi de mutlu edecektir. Özel anlarınızda daima yardımcınız olan tektaş pırlanta yüzük ise sizin için oldukça avantajlı fiyat aralıkları ile sunulmaktadır. Bunların yanında yeni yılda yeni hediyeler alabilmek ve başkalarını da sevindirebilmek adına yapacağınız 950 liralık alışverişler üzerine 8 farklı dilek kolyesinden birini seçerek istediğiniz hediyeyi alabilirsiniz.

asos 2.jpg

Özel anların daha fazla olmasını istediğiniz zaman oldukça aktif bir şekilde hazırlanan yüzük, kolye, bileklik ve pırlanta küpe tasarımları, yeni yıla özgü modelleri ile göz alıcı nitelikler taşımaktadır. Özel zamanların olduğu gibi aynı zamanda yılbaşında istediğiniz hediyeleri sunabilmek adına özel kampanyalarda sizleri beklemektedir. Kampanya aralıklarında en önemli noktayı ise her zaman kredi kartlarına yapılan taksit sayıları oluşturmaktadır. Kredi kartına 4 taksit seçeneği sayesinde yılbaşınızın özel geçmesini sağlayacaksınız.

asos 3

Kadınların alışveriş noktasında oldukça heyecanlı olması ve aynı zamanda aksesuar tutkunu olması erkeklerin kurtarıcı noktasını oluşturmaktadır. Hediye alırken en değerli hediye olarak akla getirilen tektaş yüzükler, küpe ve pırlanta kolye , harika bir sunum oluşturacak olan hediyelerdir. Yeni yılda da yine bu tarz hediyeler tercih edilmektedir.

Fotoğraflar Assos aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: