ARALIK’TA BEKLENEN FİLMLER VİZYONDA

Aralık ayında sinemalarda izleyeceğiniz yerli ve yabancı filmlerden dikkat çekenler ve kaçırmamanız gerekenler şimdi burada. Sinemaseverlerin 2015 yılının son ayında sinema salonlarında izlemesi gereken yerli ve yabancı filmler vizyon haftalarına göre ‘Aralık Ayı Filmleri’ listemizde. Komediden aksiyona, korkudan dramaya kadar herkesi heyecanladıracak filmler arka arkaya geliyor. ​Aralık ayı vizyon filmleri arasında heyecanla beklenen Star Wars: Güç Uyanıyor, Steve Jobs ve Düğün Dernek 2 ve daha fazlası…

– Düğün Dernek 2: Sünnet – 4 Aralık 2015

Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği yaklaşık 7 milyon kişinin sinemalarda izleyerek rekor kıran Düğün Dernek filminin devamı ‘Düğün Dernek 2: Sünnet’ izleyene her dakikasında kahkasız bırakmayacak. İşler karışacak, acele düğüne aşk bile karışacak ve o sünnet illa ki yapılacak. İlk filmde oğlunu evlendiren İsmail, ikinci filmde torununu sünnet ettirme telaşına giriyor. 

Steve Jobs – 11 Aralık

Oscar ödüllü yönetmen Danny Boyle, teknolojide çığır açan Steve Jobs’un Amerika’da vizyona gidiği günden itibaren tartışma yaratan ve bizi dijital devrimin arkasına götüren Steve Jobs kaçırılmaması gereken filmler arasında.

Pan – 11 Aralık

Sinemalarda Peter Pan uyarlamalarını izledik. Şimdi Kara Sakal sürprizi ile Var Olmayan Ülke’ye yolculuğumuza şimdi 3D olarak devam ediyoruz.

– Victor Frankenstein – 11 Aralık

Mary Shelley’nin klasikler arasına girmiş gotik romanından daha önce pek çok kez uyarlanan film bu sefer, 2012 tarihli Doğaüstü filmine imza atan Max Landis’in senaryosuyla beyazperdeye gelecek. Filmin yönetmen koltuğunda Şanslı Slevin filminin yönetmeni Paul McGuigan yer alırken, başrollerde James McAvoy ve Daniel Radcliffe var.

Star Wars: Güç Uyanıyor – 17 Aralık

Dünya ile aynı anda vizyona giren ve yıllardır özellikle Star Wars fanatikleri tarafından heyecanla beklenen filmin yönetmeni J.J. Abrams. Şimdi karşımızda yeni kahramanlar ve düşmanlar var.​ 

– Momentum – 18 Aralık

Seksi güzel Olga Kurylenko’nun canlandırdığı gizemli hırsız Alex, filmde yaptığı bir soygun sonrası yalanları ortaya çıkarmaya ve onu bir hedef haline getiren erkeklerin ardındaki sırları keşfetmeye çalışıyor. Aksiyon dolu Momentum’un başrollerinde Morgan Freeman, Olga Kurylenko, James Purefoy, Jenna Saras gibi oyuncular yer alıyor.

– Mutlu Yıllar – 25 Aralık

Olivia WildeAmanda SeyfriedMarisa Tomei gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Mutlu Yıllar, 4 kuşaklık Cooper ailesinin yılbaşı öncesinde birlikte yedikleri yemek sırasında beklenmedik olayların yaşanmasını konu alıyor.​ Yeni yıla kahkalarla girmenin tam zamanı. 

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: