Ailecek izlenecek keyifli bir komedi Annie, 24 Nisan’da sinemalarda

Annie 2

Bu 23 Nisan bayramında hayaller gerçek olacak! Yıllardır severek izlenen bir Broadway klasiği Annie, Columbia Pictures’ın günümüze komedi türünde yorumu ile sinemalarda. Yedi dalda Tony Ödülü kazanmış olan Annie, orijinal şovun klasik karakterlerini günümüzde geçen modern bir hikayede karşımıza getiriyor.

Annie 3

Will Gluck tarafından yapımcılığı, yönetmenliği ve senaristliği yapılan Annie filminin başrollerinde Akademi Ödülü adayı Quvenzhané Wallis, Jamie Foxx, Rose Byrne ve Cameron Diaz var.

Annie 4

Annie ,ailesi tarafından, bir gün onun için geri gelecekleri sözüyle terk edilmiştir ve o zamandan beri de kötü üvey annesi Miss Hannigan (Cameron Diaz) ile zor bir hayat yaşamaktadır. Ancak, Annie için her şey değişmek üzeredir; New York belediye başkanı adayı olan Will Stacks (Jamie Foxx), son derece zeki Başkan Yardımcısı Grace (Rose Byrne) ve kampanya danışmanı Guy (Bobby Cannavale)’ın önerisi ile, adaylık kampanyasına Annie’yi de dahil eder.

Annie 5

Tüm ailenin özellikle çocukların zevkle izleyeceği film müzikalden uyarlandı. Filmi izlemek istediğiniz sinema salonları için linki tıklamanız yeterli.

Annie 7 Annie 2014 Annie 10 Annie 9 Annie 8

Fotoğraflar Columbia Pictures aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: