Angry Birds Filmi Sinemalarda

angry birds movie

Milyonlarca tutkunu olan bilgisayar oyunu Angry Birds, tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de sinemalarda. Clay Kaytis ve Fergak Reilly ilk yönetmenlik deneyimleri olan Angry Birds filmini bilgisayar oyunundan uyarladılar.

the angry birds movie

Milyonlarca kişi tarafından oynanan ve sevilen oyun Angry Birds’ün animasyon uyarlamasının senaryosu Simpsonlar başta olmak üzere pek çok animasyon projesinde yer almış Jon Vitti imzalı.

angry birds movie hd wallpapers 1560320405a0ac

3 Boyutlu animasyon komedi filmi Angry Birds filmi ile sonunda bu kuşların neden bu kadar kızgın olduklarını hepimiz öğreneceğiz. Film bizi neredeyse bütün kuşların mutlu olduğu bir adaya götürür. Bu cennet adada, asabi RED, hızlı CHUCK ve havai BOMBA, her zaman uyum problem yaşayan ve toplumdan dışlanan karakterlerdir. Ancak, adayı gizemli yeşil domuzlar bastığında, domuzların amacını ortaya çıkarmak bu üç dışlanmış arkadaşa kalır.

Dünyada ve Ülkemizde 13 Mayıs’ta Vizyona Girecek ANGRY BIRDS FİLM, Tüm Çocukları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Birlikte Kutlamaya Çağırıyor!

23 Nisan, Cumartesi Günü, Trump Alışveriş Merkezi’nde Kurulacak, ANGRY BIRDS FİLM Aktivite Alanına Gelecek Tüm Çocuklar, Gönüllerince Eğlenip Yarışmalara Katılabilir ve Sürpriz Hediyeler Kazanabilirler.

Fotoğraflar Sony Pictures aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: