Angelina Jolie ve Brad Pitt, Mr&Mrs Smith filminden sonra ilk defa beraber filmde rol alacaklar

Brad-Pitt-Angelina-Jolie-Best-PDA-Moments-Pictures

Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin başrollerinde olduğu 2005 yılındaki Mr&Mrs Smith filmini muhtemelen bir çok kişi hatırlıyordur. Filmle beraber Hollywood’un süper çifti ortaya çıktı. Eşi Jeniffer Aniston’ı, Angelina Jolie ile aldatan Pitt filmden sonra olaylı bir boşanma yaşadı ve daha sonrasında da Angelina Jolie ile ilişkiye başladı.

angelina jolie brad pitt

Bu zamana kadar herhangi bir filmde beraber rol almayan çift, Universal stüdyoları tarafından dünya haklarının tamamı alınan By the Sea filmi için kamera karşısına geçiyor. Filmin yapımcıları ise Brad ve Angelina. 🙂

Angelina-planted-kiss-Brad-during-SAG-Awards-January-2007

Senaryosunu Angelina Jolie’nin yazdığı ve yönetmenliğini gene kendisinin yapacağı film bir aşk hikayesi. Angelina Jolie bu yılın başlarında rol alacağı Cleopatra filminden sonra sinemayı bırakacağını açıklamıştı. Sanırım yönettiği ve yazdığı filmde rol alma isteği bu düşüncesinden onu şimdilik caydırmış.

Brad Pitt, Angelina Jolie

Jolie şu an kendi yönettiği gerçek bir hikayenin anlatıldığı, çok satan romandan uyarlanan Unbroken filminin post prodüksiyonunu yapıyor. Film, yılbaşında vizyona giriyor.

brad_pitt_angelina_jolie_oscars_2014
Angelina: ‘Universal ile olan ilişkimin devam etmesinden mutluyum. Onlarla By The Sea filmini yapacağım için heyecanlıyım. Film yapanlara gösterdikleri desteği takdir ediyorum. umarım bu ilişkimiz devam eder.’
Filmin gösterime girmesini heyecanla bekliyoruz.
İçerik Hollywood Reporter’dan alıntıdır.
loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: