Hollywood’un Sindrellası Amal Clooney’nin stili

rs_560x415-150408085949-1024-amal-clooney-fashion.ls.4815 rs_634x1024-150216153204-634.Amal-Clooney-George-Clooney.ms.021615

HT_vogue_amal_wedding_dress_sk_140930_16x9_992
Amal Alamuddin, Oscar de la Renta’nın tasarladığı gelinliği ile..

Amal Alamuddin bir çoğumuzun rüyasının gerçek olabileceğinin simgesi niteliğinde. Başarılı bir avukat ve aktivist olan Amal, asla evlenmez gözüyle bakılan Hollywood’un yakışıklı bekarı George Clooney ile 2014’te Venedik’te düzenlenen rüya gibi bir düğünle evlenmişti.

Giambattista Valli
Giambattista Valli tasarımı elbisesi ile

Tabii ki ünlü aktörle evlenince tüm dünyanın gözleri üzerine çevrildi. Kırmızı halıda eşine eşlik eden Amal stili ile de herkesin takip ettiği birine dönüştü. Altın Küre gecesinde ünlü yıldızların yanında en şık giyinenlerden biri seçilen Amal, sokaktaki stili ile de farkını gösteriyor.

Standing-next-her-new-husband-Amal-steals-spotlight

Amal-wore-stunning-Alexander-McQueen-number-during-her-wedding Amal-wore-satin-gown-red-carpet-finished-her-look

Uzun bacakları, ince silüeti ile zaten her tarz kıyafeti rahatlıkla taşıyabilecek biri olan Amal, bir çokları tarafından Kate Middleton’ın stil ikonluğu tahtına en yakın aday olarak gösteriliyor.

amal clooney evlendikten sonra 5

Amal’ın evlendikten sonraki ve önceki stilleri arasında tabii ki farklılıklar var. Evlendikten sonraki stilinde yaratıcı ve cesur yönelimler var. Örneğin Altın Küre töreninde giydiği beyaz eldivenler gibi..

İşte evlenmeden önceki Amal:

amal clooney evlenmeden önce 1
Evlenmeden Önce

 

amal clooney evlenmeden önce 4 amal clooney evlenmeden önce 3 amal clooney evlenmeden önce 2

37 yaşına basan Amal Alamuddin’in evlendikten sonraki stili:

amal clooney evlendikten sonra 1 Amal-prim-pleated-mint-green-dress-highlighted-her-gorgeous Amal-brought-oomph-classic-trench-lucite-spiky-necklace amal clooney evlendikten sonra 6 amal clooney evlendikten sonra 4 amal clooney evlendikten sonra 3 amal clooney evlendikten sonra 2

Sizce evlilik yaramış mı?

Fotoğraflar PopSugar aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: