73. Altın Küre Kırmızı Halı: Trendler ve En Şık Abiyeler

73. Altın Küre ödülleri 10 Ocak Pazar gecesi sahiplerini buldu. Yılın ilk kırmızı halısında yürüyen ünlü isimler, özel tasarım giysileriyle her zamanki gibi hayranlıkla izlendi ve tabii konuşuldu. Kırmızı halıda genelde 2016 Bahar tasarımlarından abiyeler giyen ünlüler gece elbiselerinde trendleri de belirlediler. Jennifer Lopez’den Lady Gaga’ya; Kate Hudson’dan Jennifer Lawrenca’a Olivia Palermo’dan Katy Perry’e kadar Hollywood’un şöhretleri dün gece Altın Küre Ödül Töreni’ndeydi.

Kırmızı halıda biraz ten göstermek artık alışılmış bir durum. Altın Küre kırmızı halı abiyeleri arasında dikkat çeken karın kaslarını gösteren Kate Hudson, Jennifer Lawrence ve Brie Larson oldu. Altın Küre gecesinde ödül kazanan Brie Larson Calvin Klein özel dikim bronz rengi ışıltılı elbisesi ile en şıklardan biri olurken, Lawrence Dior Couture tasarımı eski Hollywood silüetinin yeniden yorumlandığı kırmızı elbise ile zarif ve şıklığını gösterdi. Kate Hudson’ın karın kısmını tamamiyle açıkta bırakan elbisesi ise Michael Kors koleksiyonundandı.

brie-larsen-drupal kate hudson altın küre kırmızı halı

73. Altın Küre Ödülleri Kırmızı Halı abiyelerinde ünlüler beyaz, kırmızı, bronz, mavi ve siyah renkleri tercih etti. Bu yıl desenli abiyeler kırmızı halıda göze çarpmadı. Baştan aşağı tek renk olmayı tercih eden ünlüler straples ve göğüs dekoltelerine ağrılık verdiler.

globes-trends-2-white

Lily James - Marchesa
Lily James – Marchesa

Bronz rengi kırmızı halının yeni trendlerinden biri olarak karşımızda. Atelier Versace tasarımı giyen Rosie Huntington-Whiteley, Eva Green, Brie Larson ve Kate Hudson’ın tercihi oldu. Gecede herkesin konuştuğu çiftlerden biri ise yeni nişanlanan Jason Statham ve Rosie Huntington-Whitley’di.

Rosie Huntington Whiteley in a dress by Atelier Versace eva green

Kırmızı halıya en yakışan renk kırmızı. Ünlüler kırmızı ve tonlarında abiyele trendine 73. Altın Küre ödülleri kırmızı halı gecesinde de devam ettiler.

Olivia Wilde - Michael Kors
Olivia Wilde – Michael Kors
Zendaya - Marchesa
Zendaya – Marchesa

Kırmızı Halı’nın bir diğer trend rengi mavi ve tonlarıydı. Işıltıları tercih eden Bryce Dallas Howard, Jenna Dewan Tatum ve Julian Moore en şıklar arasında yer aldı.

Julianne Moore - Tom Ford
Julianne Moore – Tom Ford
Bryce Dallas Howard - Jenny Packham
Bryce Dallas Howard – Jenny Packham
Jenna Dewan Tatum - Zuhair Murad
Jenna Dewan Tatum – Zuhair Murad
Barbara Meier
Barbara Meier

Altın Küre’ye 5 dalda aday olan Carol filminin başrol oyuncuları Cate Blanchett ve Rooney Mara dönem stilini yansıtan abiyelerini pudra rengi tercih ettiler. Cate Blanchett’in tercihi Givenchy Haute Couture tasarımıydı.

globes-trend-3-blush

Katy Perry - Prada
Katy Perry – Prada

Ve tabii siyah olmadan kırmızı halı tam olmaz.

Kirsten Dunst in a Valentino dress and Fred Leighton jewelry
Kirsten Dunst – Valentino
Sophia Bush in a Narciso Rodriguez dress and Martin Katz jewelry
Sophia Bush – Narciso Rodriguez

Fotoğraflar getty image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: