2014’ün En Şık Ünlüleri

2014 yılı bitmek üzere. Şimdiye kadar FilmStilModa takipçileri için en iyi sokak stilleri ve en iyi kırmızı halı stillerini paylaştık. Şimdi ünlülerin yıl boyunca stillerine bakıyoruz ve 2014’te en iyi kimin stili onu seçiyoruz. Beğendiğiniz ve yıl boyunca takip ettiğiniz ünlüleri listemiz içinde göremezseniz, bize hatırlatın. Yeni listemizi beraber oluşturalım.

Rihanna
Rihanna

Stil ikonu Rihanna kendini yeniden yaratmayı başarıyla gerçekleştiren pop yıldız. Bir gün onu eşofman takımı ve Manolo Blahnik Chaos sandaletleri ile görürken, bir başka an tüm bakışları üzerine çeviren tüm vücudunu açıkta bırakan elbise ile kırmızı halıda görüyoruz. Trend yaratan ve trendleri kendisinde başarı ile uygulayan Rihanna, geçen yıl olduğu gibi bu yılda stili ile yıldızlaşanlardan biri.

Rihanna 2014 stili esofman

rihanna 2014 stil püsküllü elbise Rihanna 2014 stil Chanel

Lupita-Nyongo 2014 stil
Lupita Nyong’o

Lupita Nyong’o moda dünyası tarafından 2013 yılının sonunda fark edildi. yıl bitiminde kırmızı halının gelecek vaadeden ünlüleri listesindeydi. 2014 onun yılı oldu. Oscar ödülü kazanan Lupita, kırmızı halıdaki stilinin ivmesi sürekli yukarı çıktı. İddialı renk seçimi ve stilinin arkasındaki isim ise Micaela Erlanger.

Lupita Nyong'o 2014 stil Lupita Nyong'o stil 2014 MTV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nicola Peltz
Nicola Peltz

Nicola Peltz 2014’te yıldızı parlayan ünlülerden biri oldu. Net çizgiler ve görüntüsü ile kırmızı halıda kendi stilini gösterdi. Transformers: Age of Extinction filminin galası için stilisti Leslie Fremar tarafından hazırlanan tarzı ile 2014 listemize girdi. Sokak stili ile de bence 2015’in stil ikonlarından olma potansiyeline sahip.

nicola-peltz-

Nicola-Peltz

Kendall Jenner
Kendall Jenner

2014 yılı Kendall Jenner’in senesi oldu. Reklam kampanyaları, defilelerde modelliği ve dergilerde pozları ile beraber kırmızı halıda göz dolduran ünlülerden biri oldu. Fiziğinin de uygunluğu ile istediği her şeyi rahatlıkla giyen ve taşıyan Kendall, sokak stili ile de takip edilen ünlülerden biri. 2015’te onu daha da sıklıkla göreceğiz.

Kendall-Jenner-2014 Sokak Stili

Emma Watson
Emma Watson

Stilisti Sarah Slutsky’nin de yardımları ile Emma Watson, elegan ve sofistike görünümü ile kırmızı halının dikkat çeken ünlülerinden oldu. Altın Küre ödül töreninde giydiği Dior couture elbise ve pantolon kombini, farklı olanı denemeye cesareti olduğunu da gösteriyor.

emma-watson-2014

Diane Kruger
Diane Kruger

 

Diane Kruger olmadan 2014’ün en iyileri tamam olamazdı. Geçen yıllara rağmen Diane Kruger kırmızı halı stili ile her zaman dikkat çeken yıldızlardan biri. Bu arada kendi stilini kendisinin yarattığının da altını çizmemiz lazım.

diane-kruger

Fotoğraflar Getty Image aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: