2014’te stilleri ile yükselişe geçecek yıldızlar

2013’ün en iyi giyinenlerine baktığımızda aslında geriye dönüp bakmış oluyoruz. Artık 2014’e girdiğimize göre, önümüze bakma zamanı geldi. 🙂 Vogue dergisinin seçimlerine göre 2014’te kırmızı halıda, sokakta ve ekranda stillerini takip edeceğimiz yıldızlar karşınızda. 

1. Lupita Nyong’o

Lupita Nyong’o 12 years of slave

Gülüşü, naif duruşu ve net çizgisi ile kırmızı halının yeni gözdesi ’12 Years of Slave’ filminin yıldızı Lupita Nyong’o oldu.

2. Suki Waterhouse

Suki Waterhouse

İngiliz model ve oyuncu farklı tarzı, renkli kombinleri ile kontrast bir tarza sahip. Sevgilisnin Bradley Cooper olmasının etkisi ile de onu kırmızı halıda sıklıkla göreceğiz.

suki waterhouse

3. Gia Coppola

gia coppola

Yönetmenin ilk sinema filmi fazla ses getirmesede stili ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Desenleri sıklıkla stilinde kullanan Coppola, Saint Laurent’in smokin ceketleri ile de androjen bir stille de karşımıza çıkıyor.

saint laurent

4. Adèle Exarchopoulos

Adèle Exarchopoulos

Cannes Film Festivali’nde ilk defa gösterilen ve ödülle dönen ‘Blue is the warmest color’ filminin Fransız yıldızı Adèle Exarchopoulos, büyülü duruşu, şuh bakışları ile kırmızı halıda yıldızı parlayanlar arasına girdi. Doğallığı ile kendi stilini yansıtmayı başarıyor.

Adèle Exarchopoulos

 

adele

5. Kiernan Shipka

14 yaşındaki yıldız tarzı ile herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Yaşına uygun giyinmesi ve prenses edasındaki havası ile kırmızı halının en genç yıldızlarından biri oldu.

kiernan-shipka chanel

Kiernan+Shipka

Kiernan-Shipka-2013-Emmys

 

İçerik Vogue’dan alıntıdır.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: