Hayalinizdeki gelinlik Zuhair Murad koleksiyonunda

Lübnan asıllı tasarımcı Zuhair Murad, günümüz gelinlik dünyasının en iyi tasarımcıları arasında yer alıyor. Masalsı romantizm yaşamak isteyen gelinler veya düğününde seksi görünmek isteyenler, Zuhair Murad’ın yeni ‘P’ koleksiyonunda aradıklarını bulabilirler.

Zuhair Murad kapak

Tasarımların hepsi nefes kesici. Taftalar, organzalar, tüller ve krepler, kadifeler ve işlemeli dantellerden oluşan koleksiyona bakınca gerçek gelinlik bunlar diyorsunuz.

Zuhair Murad Gelinlik 6

Sırtı açık, straplez, uzun kollu veya kolsuz, yüksek yakalı ve vücudu saran stiller; bunlar düğün günümüzde biz kadınların en güzel ve en mükemmel şekilde görünmesini sağlayan seçeneklerden bazıları.

Zuhair Murad Gelinlik 5

Koleksiyondaki tasarımların hepsinin ismi ‘P’ harfi ile başlıyor. Penny, Peggy, Patricia ve daha bir çok P. Straplezden vücudu en seksi şekilde gösteren modellere, tüllerle kabartılmış etekli prenses stillerine kadar her gelinin hayalindeki elbise bu koleksiyonda.

Zuhair Murad Gelinlik 3

 

Zuhair Murad Gelinlik Zuhair Murad Bridal 2016 Zuhair Murad Bridal 7 Zuhair Murad 8

zuhair-murad-bridal-spring__ zuhair-murad-bridal-spring_________ zuhair-murad-bridal-spring__________ zuhair-murad-bridal-spring___________

Fotoğraflar Zuhair Murad aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: