Yaşam Kürü, Bedeninizi ve Zihninizi Temizliyor

İyi değilsiniz o zaman sizin ilacınız hazır. Yaşam Kürü. Bedeninizi ve Zihninizi Temizleyecek ve İyileştirecek bu kürü yapmaya hazırsanız, o zaman yan etkilerini de hazırlıklı olun.

Hırslı genç bir yöneticiye şirketin CEO’su olma görevi verilir. Söz konusu CEO İsviçre Alpleri’nin ıssız bir bölgesinde yer alan, huzurlu ama gizemli bir sağlıklı yaşam merkezinde kalmaktadır. Ancak genç yönetici orada geçirdiği süre zarfında merkezin spasının mucizevi tedavilerinin pek de göründüğü gibi olmadığından şüphelenmeye başlar. Merkezin korkutucu sırlarını keşfetmeye başladığında ise akıl sağlığı tehlikeye girecektir. Sırları çözmeye çalışan genç adam kendini bir anda o merkezde tedavi amacıyla yatan hastalarla aynı hastalık teşhisine sahip bir halde bulur…

Gerçekte insanları sağlıklarına kavuşturacak aynı zamanda zihinlerine de iyi gelecek bir yaşam kürü var mı? Google’da araştırma yaparsanız Türkiye’de satışta olan sağlıklı, zinde ve formda olmaya yardımcı olduğunu belirten yaşam kürü adlı bir çay satışta. Yaşam Kürü seti; içerisinde 4 haftalı ayrılmış kür halinde,her hafta için özel olarak renklere ayrılmış toplamda 84 adet süzen poşet yaşam kürü çayı bulunuyormuş. Hande Ataizi’nin tanıtımını yaptığı yaşam kürü çayları içince zayıflamaya da yardımcı oluyormuş. Filmi izledikten sonra bu tarz yaşam kürleri ve ilaçlarına karşı düşünceniz kesinlikle farklılık gösterecektir. Her ilacın bir yan etkisi vardır.  …


Filmin yönetmenliğini Halka ve tabii ki Karayip Korsanları ile tanınan Gore Verbinski üstleniyor. Filmin başrolleriniyse Dane Dehaan ve Mia Goth paylaşıyor. Dane Dehaan’ı Temmuz 2017’de Luc Besson’un yönettiği bilimkurgu filmi Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu filminde başrolde izleyeceğiz. Yaşam Kürü, Amerikan-Alman ortak yapımı psikolojik korku gerilim türü olarak 17 Şubat 2017 tarihinde vizyona giriyor.

Pirates of the Caribbean serisinin ilk üç filminin yönetmeni Gore Vebrinski Rango animasyon komedi filmi ile 2012 Oscar Ödülleri’nde En İyi Animasyon Film ödülünü kazanırken 3,72 milyar doları bulan tüm filmleri ile yaptığı hasılat toplamı onu en çok gişe yapan yönetmenler listesinde 9. getirmiştir.

22 Haziran 2015’te çekimlerine başlanan filmin büyük kısmı Almanya’nın Bisingen şehrindeki Hohenzollern Castle ‘da gerçekleşmiştir. 13 Temmuz-24 Temmuz ‘da gerçekleşen Kale’deki çekimler için halk ziyaretine tamamiyle kapatılmıştır.

Film için hazırlanan internet sitesi ise bayağı çarpıcı olmuş. www.acureforwellness.com sitesini ziyaret etmenizi öneririm.

Fotoğraflar 20th Century Fox aittir. 

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: