Wonder Woman Yeni Fragman Yayınlandı

Wonder Woman yeni fragman yayınlandı. 2017’nin en çok beklenen filmleri arasında yer alan DC Comics’in Amazonlu süper kahramanı Wonder Woman aslında Güney Afrika’ya asker hemşiresi olarak giden Diana Prince’in gizli kimliği. Güney Afrika’da evlenerek Diana White olur ve zamanla hemşirelikten askerin gizli ajanı, sivil çalışan, iş kadını, astronot, Birleşmiş Milletlerin üyesi ve daha da fazlasına dönüşür.

wonder woman yeni fragman

İlk olarak 1942’de yayınlanan Sensation Comics’in 1. sayısında gördüğümüz Wonder Woman 1960lara gelindiğinde özel güçlerini kaybetmiş ve Diana Prince olarak yaşamına devam etmiştir. Wonder Woman 2017 yeni fragmanda Diana’nin evi olan Themyscira’dan (Cennet adası) insanın ölümcül yeri Dünya ile ilgili daha fazla görüntü göreceksiniz.

Filmde Gal Gadot “Wonder Woman” karakterinde, Patty Jenkins’in (“Monster,” AMC’nin “The Killing”) yönettiği epik aksiyon macera filmiyle sinema ekranlarına dönüyor. Filmde, Gadot’ya eşlik eden uluslararası oyuncular arasında yer alan isimler şöyle sıralanıyor; Chris Pine ( “Star Trek” filmleri), Connie Nielsen (Fox’un “The Following,” “Gladiator” dizileri), Robin Wright (“The Girl with the Dragon Tattoo,” Netflix’in “House of Cards” dizileri), David Thewlis ( “Harry Potter” filmleri, “The Theory of Everything”), Danny Huston (“Clash of the Titans,” “X-Men Origins: Wolverine”), Elena Anaya (“The Skin I Live In”), Ewen Bremner (“Exodus: Gods and Kings,” “Snowpiercer”), ve Saïd Taghmaoui (“American Hustle”).

 

wonder woman 2017

Batman vs Superman filminde bizlere tanıtılan Wonder Woman; Gal Gadot tarafından canlandırıldı, tabii ki filmde de onu izleyeceğiz. 1974 yılında TV için filmi yapılması rağmen uzun metraj olarak sinemalarda izleyemedik. Aslında proje 2005 yılında senaryo olarak şimdiki yönetmeni Patty Jenkins’e sunuluyor fakat hamile olduğu için yönetmenlik konusunda olumsuz geri dönüş yapıyor. 2003’te Charlize Theron’a Oscar kazandıran Monster (Canavar) filmi Jenkins’in ilk sinema filmi. ‘Filmi bitirdikten sonra bana ne yapmak istediğimi sordular. Hiç tereddüt etmeden Wonder Woman dedim. Her zaman bir süper kahraman filmi çekmek istediğimi herkes biliyordu.’ Jenkins’in bu hayali önce hamilelik sonra bir süre TV’de dizi çekmekle ertelendi. 2006 yılında Marvel Thor 2 filmini çekmesini istemişti. Fakat yaratım sürecinde yaşanılan anlaşmazlıkla filmi Alan Taylor çekti.

wonder woman

Patty Jenkins’in yönettiği filmin senaryosu Allan Heinberg ve Geoff Johns’a, hikayesi ise Zack Snyder & Allan Heinberg’e ait. Filmin karakterleri DC Entertainment’dan uyarlanmıştır. Wonder Woman karakteri, William Moulton Marston tarafından yaratılmıştır. Filmin yapımcılığını Charles Roven, Zack Snyder, Deborah Snyder ve Richard Suckle, yönetici yapımcılığını ise Rebecca Roven, Stephen Jones, Wesley Coller ve Geoff Johns üstlenmişlerdir.

wonder woman

Amazon prensesi Diana Price, gizli kimliği Wonder Woman, dünyayı keşfetmek için tropik topraklarını geride bırakıp demir ve camın hüküm sürdüğü dünyamıza dalar. Birçok insanüstü yetenek ve kıvrak bir zekayla donatılmış olan güzel kahraman Cennet Adası’nın medeniyete açılan kapısı olacaktır.

wonder woman 2017

Onun bazı güçlerinden de bahsetmeden bitirmeyelim. Yunan Tanrıları tarafından çamurdan yapılan Diana’ya Wonder Woman olma özellikleri gene onlar tarafından verilmiştir. İnsan üstü güç, insan üstü dayanıklılık, uçmak, insan üstü hız, insan üstü refleksler, denge ve kontrol gücü, iyileştirme gücü, empati, karizma, hayvanlara özel sezgi gücü, üstün hisler, üstün algılama gücü, boyutlar arası geçebilme gücü.

wonder woman 2017

“Wonder Woman” 2 Haziran 2017’den itibaren, Dünya’da vizyona girecek.

Wonder Woman Yeni Fragman

Fotoğraflar Entertainment Weekly ve Warner Bros aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: