Seksilik size göre nedir? #BenMelekDegilim

You-Satisfied-Lane-Bryant-ImNoAngelCampaign ‘Eğer hepimiz aynı olsaydık, ne kadar sıkıcı olurdu?’ Büyük beden giyim markası Lane Bryant’in iç çamaşırı koleksiyonu olan Cacique için hazırladığı reklam kampanyasında bize bu soruyu soruyor.

Lane-Bryant-ImNoAngel-Campaign

Gerçekten de hepimiz aynı olsaydık, sıkıcı olma ihtimali yüksek. Büyük beden modeller Ashley Graham, Marquita Pring, Candice Huffine, Victoria Lee, Justine Legault, ve Elly Mayday iç çamaşırları ile kamera karşısına geçerek kendilerinin ‘melek’ olmadığının altını çizdiler. Bu bir anlamda Victoria’s Secret gönderme olmuş fakat kendilerince de haklılar.

Lane-Bryant-ImNoAngel-Campaign 4 Lane-Bryant-ImNoAngel-Campaign 3

Lane-Bryant-ImNoAngel-Campaign 2

Gene de Victoria’s Secret modellerinin üzerine bu kadar da gitmemeli. İnceler fakat onlarında vücutları birbirinden farklı. Burada yuvarlak hatlı bayanların seksi olduklarının altını çizmek istemişler ve açıkçası başarılı olmuşlar. #BenMelekDegilim kampanyasında dikkat çeken modellerin vücutları ile barışık olması, kendilerine güvenmeleri ve güzellikleri. Çünkü gerçek güzellik ve seksilik kendine güvende gizlidir 🙂

Lane-Bryant-Im-Angel-Campaign

Fotoğraflar Lane Bryant aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: