Michael Bay’in yönettiği Victoria’s Secret The Body reklamı

body-by-victoria-fall-2015-11

‘Daha fazla stil, Daha fazla renk, Daha fazla vücut’, aynı zamanda daha fazla melek. Ünlü yönetmen ve yapımcı Michael Bay tarafından çekimi yapılan Victoria’s Secret yeni reklamında meleklerin arasına katılan 10 yeni model tanıtılıyor.

vs

Victoria’s Secret Body yeni reklamında öne çıkarılan ve tanıtılan ürün ise yeni Victoria’s Secret sutyen koleksiyonu ‘Body by Victoria’.

BodyByVictoria-featured-1050x500

Michael Bay‘i büyük bütçeli Transformers, Bad Boys ve The Rock gibi filmlerin yönetmeni olarak tanıyoruz. O aynı zamanda reklam yönetmenliği de yapıyor. The Best Beer/Miller Lite kampanyası ile Altın Aslan kazanan Bay, Got Milk/Aaron Burr reklamı ile de Grand Prix Clio ödülünü kazandı. 1995 yılında yılın reklam yönetmeni seçilmiş. Tabii sonrasında çektiği büyük bütçeli filmlerden sonra Michael Bay eskisi kadar reklam filmi çekmiyor. Özel markalar (Mercedes Benz gibi) ve tabii Victoria’s Secret için reklam çekmeye devam ediyor.

 

BodyByVictoria.00_01_24_15.Still031

BodyByVictoria.00_01_01_18.Still0291

Yeni Victoria’s Secret Body reklam filminde yeni katılan VS melekleri rol alıyor: Kate Grigorieva, Taylor Hill, Elsa Hosk, Martha Hunt, Jac Jagaciak, Stella Maxwell, Lais Ribeiro, Sara Sampaio, Romee Strijd, ve Jasmine Tookes.

tumblr_nkaljqs42K1s2xeveo1_500

Michael Bay bayağı şanslı bir yönetmen. Sizce 🙂

Fotoğraflar Victoria’s Secret aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: