Stillerimizde kullanmaktan vazgeçemiyoruz çünkü onlar favorilerimiz

Favori parçalarınızı stilinizde ne kadar sıklıkla kullanıyorsunuz? Yeni sezonla beraber değişen trendlere rağmen halen stilinizde kullanmak size zevk veriyor mu? Özellikle çanta, gözlük veya kemer gibi aksesuarlar olunca tekrar tekrar kullanmaktan çekinmiyoruz. Aynı kemeri gece veya gündüz farklı stillerle uygulamak bizim için sorun değil. Sonuçta stilimizi tam istediğimiz gibi yapıyor. Hayal ettiğimiz görünüme kavuşurken favori parçalarımız kendimi daha güvenli hissettiriyor. Önceden denedik ve stilimizi istediğimiz gibi tamamlayacağına da eminiz. Favori parçalar şort, etek, jean, bluz de olabilir. İlla aksesuar olmasına gerek yok. 4-5 yıl önce aldığım beyaz gömleğimden kış ve yaz vaz geçemiyor. Dokusuna bayılıyorum ve bir de hiç kırışmıyor. Eteklerimle, şortlarımla, jeanlerime… kısacası aklınıza ne ile gelirse onunla kullanıyorum. Uzun maksi elbiselerim hariç. Bu arada sahilde bikinim üstüne de zevkle kullanıyorum. Gömleğime benzer başka parçalarımda var. Bu yaz aldığım bir kemer, şu an gündüz veya gece farklı stillerle kullandığım ve favorilerimin arasında ilk 10’a yerleşti. Sizin parçalarınız neler?

Ünlüler, moda ikonları ve bloggerların fotoğraflarını görüyorsunuz. Moda ile ilgili biriyseniz mutlaka onların da favori parçalarının olduğunu fark etmişsinizdir. Bütçeleri istediklerini alabilecek güçte bile olsa elbiseden çantaya, ayakkabıdan gözlüğe bazı parçalar stillerinde sürekli yerini koruyor. Ünlülerin uyguladığı stil kurallarına bakarsanız zaten favori parçalarını stillerinde kullandıklarını görürsünüz. İşte kanıtlar:

– Kendall Jenner ve Free People kemeri

Westen kemerlerin trend olmasına ilham yarattı. Bohem tarzdan elegan görünüme kadar her şekilde bu kemerini kullanmaktan vazgeçmiyor.

 

 

kendall jenner free people belt

 

kendall jenner free people belt 2 kendall jenner free people belt 3

– Taylor Swift ve Michael Kors çantası

Kadınsı stil yaratmayı seven Taylor Swift, kısa etekleri ve şortları stilinde sıklıkla kullanıyor. Renk renk eteklerle gördüğümüz ünlü yıldızın vazgeçilmesi Michael Kors çantası.

michael kors satchel

michael kors

taylor swift

– Selena Gomez ve kürk yakalı ceketi

Pantolonlardan eteklere kadar her stilin üstüne kürk yakalı ceketini kullanmaktan vazgeçemeyen Gomez davetlerde bile poz verirken üstünden çıkarmıyor.

 

selena gomez fur trimmed jacket selena gomez fur trimmed jacket 2 selena gomez fur trimmed jacket 3

– Keira Knightley ve Chanel pembe elbisesi

Oscar ödüllü oyuncu Chanel markasının yüzü olmakla beraber kırmızı halıda Chanel kıyafetlerle yarattığı stilleri ile büyülüyor. Chanel’in pembe straples elbisesini 2 yerde kullanan Keira botları ve sandaletleri ile farklı kombinler yapmış. Sandaletleri ile olan kombinde elbisesinin üstüne dikkat ederseniz transparan ayrı bir parçası var.

keira knightley pink chanel dress keira knightley pink chanel dress 2

– Kate Middleton ve dolgu ayakkabıları

Prenses olması ve istediği her şeyi alabilmesi onun favori parçasını kullanmasına engel değil.

kate middleton cork wedges 3 kate middleton cork wedges 2 kate middleton cork wedges

Fotoğraflar Getty Image aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: