The House of Gallants ‘dan erkeklere özel lüks dokunuş

ATP

ATP

Maskülen dokunuşlarla hazırlanan, erkeğin gücünü temsil eden detayların öne çıktığı The House of Gallants; kusursuz tasarımları ve güçlü çizgileri ile dikkat çekiyor. Seçkin zevkler için hazırlanan koleksiyonda, erkeklerin aksesuar tutkusu birçok farklı stilde yorumlanmış.

ATP

Lüks, iddialı aksesuarlarıyla The House of Gallants, abanoz ağacı, vatoz derisi gibi değerli dokuları, butik tasarımlarıyla birleştiriyor. Mitolojinin ilham kaynağı olduğu kol düğmeleri, bileklik ve kolyelerin yanı sıra iş dünyasından sosyal yaşama uzanan 2015 aksesuar koleksiyonu ile sadeliğin içinde çarpıcılığa yer veren marka; “aranan özgünlüğü” erkeklerle buluşturuyor.

ATP

İngiliz aristokrasisinin yüzyıllardır devam eden sofistike şıklığının yanı sıra günümüze kadar gelen mitolojik hikayelerin sembollerinin de yer aldığı koleksiyon; organik üretim malzemeleri ve kaliteli el işçiliği ile nefes kesiyor. Usta zanaatkârların vazgeçilmez heyecanını detaylarıyla yaşatan marka her koleksiyonu ile özgün ruhu temsil ediyor.

ATP

Zamansız şıklığın yaşam tarzıyla tamamlandığı erkek mücevherlerinin de lüks simgeler olarak karşımıza çıktığı koleksiyonda kişiye özel tespihler de kültürümüzün bir parçası olarak dikkat çekiyor. 🙂

ATP

ATP

Butik tasarımlardan oluşan The House Of Gallants, iş dünyasından sosyal yaşama geniş bir yelpazeyi kucaklayan aksesuarları ile sezona damgasını vuruyor.

ATP

ATP
ATP

ATP

ATP

ATP

Zevkli erkeklerin aksesuarı olacağı kesin.

Fotoğraflar TheHouseofGallants aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: