The Fate of the Furious Yeni Fragman Yayınlandı

The Fate of The Furious – Türkiye’de vizyon ismi ile Hızlı ve Öfkeli 8 filminin yeni fargmanı yayınlandı. 14 Nisan’da gösterime girecek Hızlı ve Öfkeli serisinin sekizinci filminin son yayınlanan posterinde F harfinde Dom, 8 sayısı içinde ekibin kalan kısmı yer almıştı.

The Fate of the furious

Ekibin üyelerinden Dom’un aklını çelen gizemli güzel onu suç dünyasının içine çekerken arkadaşlarını da karşısına almak zorunda kalır. Türkçesi Öfkelinin Kaderi olarak çevirilen The Fate of The Furious ‘da Dom’un taraf değiştirmesi üzerine gelişen olayları anlatıyor. Fast and Furious 8’in kısaltması şeklindeki F8 aynı zamanda ingilizce açılımı ile F-eight, yani fate kelimesine gönderme şeklinde yaratılmış.

The Fate of The Furious
The Fate of The Furious

The Fate of The Furious filminin konusu ise: Dom ve Letty balaylarını yaparken Brian ve Mia artık oyundan ayrılmıştır. Kısacası tüm takım normal bir hayat yaşamaya başlamıştır. Gizemli bir kadın ortaya çıkıp Dom’un aklını çelip kaçmasına imkan olmayan bir dizi suça doğru onu yönlendirmesi ile her şey değişir. En yakınındakiler bile düşmanı olmuştur.

The Fate of The Furious

Sekizinci yapım ilk olarak Mart 2015’de Diesel Jimmy Kimmel Live!‘da iken açıklanmıştı. Filmin hazırlıkları Hızlı ve Öfkeli 7‘nin yayınlanmasından hemen sonra Diesel, Morgan ve yapımcı Neal H. Moritz’in yeniden imzayı atmasıyla başladı. Temel çekimler Mart 2016’da İzlanda, Mývatn’da başladı. Diğer çekimler Küba, Atlanta ve New York’da yapıldı.

‘Önümüzde Yeni Yollar Var’ tagline ile ilk posterini yayınlayan Hızlı ve Öfkeli 8 vizyon tarihi 14 Nisan 2017. Filmin yeni oyuncuları arasında Oscar ödüllü Charlize Theron ile beraber Helen Mirren ve Clint Eastwood’un oğlu Scott Eastwood yer alıyor.

The Fate of The Furious

The Fate of The Furious

13558756_641145262706612_9040884337227495639_o

The Fate of The Furious

 

Sakin Ol, Adalet Peşinde, The Italian Job gibi filmlerle tanıdığımız  F.Gray Gary‘nin yönetmenliğini üstleneceği filmin kötü karakteri olarak Mad Max: Fury Road’un Furiosa’sı Charlize Theron. Oscar ödüllü güzel yıldız kadroda Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky, Lucas Black, Vin Diesel, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson ve Jason Statham’a eşlik edecek. Game of Thrones’un yıldızlarından Kristofer Hivju da filmde kötü adam tarafında olacak.

The Fate of The Furious

Dünya turu yapan ekip her üyesinin temize çıkmasıyla birlikte normal hayatlarına geri döner. Ancak, gizemli bir kadın olan Chiper, Dom’u hedef almış durumdadır. Dom’u tekrar suça bulaşmaya ikna eden Chiper, Dom’u sevdiği ve güvendiği insanlardan da ayıracaktır. Artık Dom’u durdurmanın tek yolu ekibin geri kalanının onun peşine düşmesidir…

The Fate of The Furious

Küba sahillerinden New York şehrinin sokaklarına oradan da Barents Denizi’nin buzlu yollarına kadar ekip dünyayı dolaşarak dünyayı kaosa sürekleyen bir anarşisti yok etmeye çalışacak… ve onları bir aile yapan adamı evine geri götürmeye çalışacak.

Ocak 2016’da Universal’ın filmi Küba’da çekmek için ABD ve Küba hükümetinden onay istediği açıklandı. Temel çekimler 14 Mart 2016’da İzlanda’da başladı. Çekimler Nisan’ın sonlarında Küba’nın başkenti Havana’da başladı. Çekimler Nisan 2016’da Akranes’de devam etti. Mayıs’ta Cleveland ve Ohio’da devam etmek üzere ayarlandı. Yılın sonlarına doğru Atlanta ve New York’da çekilmek üzere ayarlandı.

Fotoğraflar ve hızlı ve öfkeli 8 filminin fragmanı UIP aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: