Film çekimlerinde alkollü olan ünlü oyuncular

Bir çoğumuz için yoğun bir iş gününün ardından bir içki içerek rahatlamak keyif vericidir. Diğerleri için iş sırasında içki içmek aynı keyfi yaşatır. Oyuncular setlerde çekim aralarında bolcana boş zamana sahiptir ve çekim sahnesini beklemekten başka yapacak işi yoktur. Tabii kendini oyalayacak bir şeyi yoksa.. Bazıları rollerini daha iyi yapabilmek için içki içiyor, buna da metod oyunculuğu diyorlar. Sebep ne olursa olsun, sıkıntıdan veya gerçeklik yaratmak için veya bağımlılıktan; burada paylaşacağımız oyuncular işleri sırasında içki içmeyi tercih edenlerden.

– Daniel Radcliffe

 

daniel-radcliffe---harry-potter-final-scenes-seems-fantastic-102-101272

Harry Potter’in kendisi bile içki ile rahatlamayı seçenlerden. Daily Mail gazetesinin haberine göre oyuncu Daniel Radcliffe yıllarını partilemekle geçirmiş. Bir çok kereler de Harry Potter çekimlerine içkili gelmiş. ‘ Sete alkollü olarak gidiyordum. Sizlere o sahneleri gösterebilirim. Gözlerimin içi ölü bakıyordu. Benim bağımlılık problemim var.’ diyor Radcliffe.

– Jennifer Lawrence

 

Jennifer-Lawrence-Hunger-Games

Bir söyleşi sırasında Hunger Games / Açlık Oyunları filmlerinin yıldızı Jennifer Lawrence, Catching Fire / Ateşle Oynamak filminin çekimlerinde sarhoş olduğunu itiraf etti. The Late Show programında sunucu David Letterman’a filmin çekimi sırasında çok sıkıldığını ve karavanında Pina Colada içtiğini söyledi.

– Anna Kendrick

drinkingbuddies

Drinking Buddies filminin çekiminde Anna Kendrick sette sarhoş oldu. Önceleri alkolsüz içeceklerle sahnelerini çeken Kendrick’e gerçek bira verildi. Sonuç? İçte sarhoş ve biraz da utanç. Vulture dergisine yaptığı açıklamada: ‘ Bira içiyordum ve yarısına geldiğimde gerçek olduğunu anlamadım. Sonra çekimin ortasında sarhoş olduğumu fark ettim.’

– Brad Pitt ve Edward Norton

tumblr_n4303a75S71rp4397o1_1280

Hepimiz Edward Norton ve Brad Pitt’in ünlü Fight Club /Dövüş Kulübü filmindeki dövüş sahnelerini hatırlarız. David Fincher bu sahneyi iki ünlü aktörün sarhoş olduğu bir gecenin ardından çekmiş. Sette halen alkollü olan iki oyuncu bu sayede daha rahat birbirlerine vurmuşlar.

– Shia LeBeouf

shia-labeouf-drunk-lawless-mia-wasikowska

Lawless filminin çekiminde Shia gerçekten sarhoş olarak oynamış. ‘ Bunu film için yaptım. Sette başka bir sebep olmadan içki içmem. Alkollü birini canlandırmak için bir gece önce sarhoş oldum. Tabii ki sabah sete gözlerim ve yüzüm şiş olarak geldim.’

Fotoğraflar getty image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: