Sonbahar stillerinde püsküller, olmazsa olmazlarımız

fall biggest trend fringe

1920lerden günümüze gelen püskül modası son 3-4 yıldır stillerimizde yer alıyor. Bu yaz mayolar ve bikinilerde göze çarpan püsküller, çantalardan ayakkabılara, elbiselerden eteklere kadar her yerde. Sonbahar 2015 sezonunda stillerimizde bohem havayı bir kez daha geçen seneki gibi yansıtırken lüks ve elegan görünümlerinde tamamlayıcısı oluyor.

Fringe_FallFashion_Runway_2015-800x472 gallery_big_fringe_trends_london_fashion_week_2015

hbz street style trends fringe 08

70ler modası bildiğiniz gibi tüm sezonu etkisi altına aldı. Püsküllerin başlangıç yılına 1920’ler dedik ama esas kendini stillerimizde 70ler döneminde göstermişti. Ceketlerden eteklere, bluzlardan çantalara kadar püskül en sık kullanılan detay oldu. Sonbahar 2015 modasında püskülleri hem her yerde hem de farklı boyutlarda görüyoruz.

hbz street style trends fringe 09
Püskül trendini stilinde Sonbahar 2015’te kullanmak isteyenler aksesuarlarında kullanarak deneyebilir. Çanta ve ayakkabılardaki püsküller elegan ve şık görünüm yaratıyor. Daha fazlasını stilinde uygulamak istiyorsanız eteklerden ceketlere kemerlerden bluzların kenarlarına kadar farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

 

hbz street style trends fringe 07  street style trends fringe 06

hbz street style trends fringe 05hbz street style trends fringe 04Püsküllü çantalar dikkatinizi çekmiştir. En sık stillerde kullanılan püsküllü çantalara aynı şekilde ünlülerde stillerinde yer veriyor.

hbz street style trends fringe 03 hbz street style trends fringe 02 hbz street style trends fringe 01

Ünlüler stillerinde püskülleri nasıl kullanılmış, ilham almak için göz atalım:

NEW YORK, NY - OCTOBER 23: Actress Olivia Palermo is seen on October 23, 2014 in New York City. (Photo by ESBP/Star Max/FilmMagic)

rihanna street style kendall jenner

 

Fotoğraflar getty image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: