Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yeni Fragman

“Captain America: Civil War”da sansasyonel bir başlangıç yapan Genç Peter Parker/Örümcek-Adam ( Tom Holland), “Örümcek-Adam: Eve Dönüş”te  yeni bulduğu kimliği ve ağ atma yeteneğiyle, süper kahraman olarak yaşamaya başlıyor. “Yenilmezler”le yaşadığı müthiş deneyimden oldukça mutluluk duyan Peter, her zaman gözünü üzerinde tutan yeni akıl hocası Tony Stark (Robert Downey, Jr.)’in gözetimi altında, halası May (Marisa Tomei) ile yaşadığı eve döner. Peter günlük hayat rutininde yaşamaya çalışır, fakat bir yandan yaşadığı semtteki insanların sevdiği “Örümcek-Adam” olmaktan daha fazlasını isteyen, kendisini kanıtlamaya çalışan düşüncelerinden dolayı kafası karışıktır.Ta ki, yeni kötü adam Vulture (Michael Keaton) ortaya çıkıp, Peter’in hayatta önem verdiği her şey tehlikeye girene kadar…

Yönetmen: Jon Watts

Yapımcılar: Kevin Feige, Amy Pascal

Senaryo: Jonathan Goldstein & John Francis Daley ve Jon Watts & Christopher Ford ve Chris McKenna & Erik Sommers

Uyarlanan Marvel Çizgi Romanı Yazarları :  Stan Lee ve Steve Ditko

 

Oyuncular: Tom Holland, Michael Keaton, Zendaya, Jon Favreau, Donald Glover, Tyne Daly, Marisa Tomei

Yapımla İlgili

20 Haziran 2016 tarihinde çekimler Atlanta’da resmen başlamıştır. Bu sırada oyuncu kadrosuna Isabella Amara, Jorge Lendeborg Jr., JJ Totah, Hannibal Buress, Selenis Leyva, Abraham Attah, Michael Mando, Tyne Daly, Garcelle Beauvais, Tiffany Espensen ve Angourie Rice gibi oyuncular katıldı.

Bokeem Woodbine filmin bir diğer kötüsü Herman Schultz / Şokçu karakterini canlandırmak için kadroya katıldı.

2016 San Diego Comic-Con International’da Marvel bazı oyuncuların karakterlerini doğruladı. Filme ait konspet resimi gösterildi ve filmin görüntüleri izleyicilerle paylaşıldı.[5]

Ağustos 2016’da filmin üçüncü kötüsü Phineas Mason / Tinkerer’ı canlandıracak isim Michael Chernus oldu. Aynı ay bazı karakterlerin de rolleri ortaya çıktı.

Eylül 2016’da daha önce Iron Man serisinde oynayan Jon Favreau, Happy Hogan karakteriyle filme katıldı. Aynı ayın sonunda Atlanta’da çekimler sona erdi ve New York’un çeşitli bölgelerinde çekimlere başlandı.

2 Ekim 2016 tarihinde çekimler sona erdi.

Kahraman olmak için kostüm yeter mi? #OrumcekAdamEvedonus yeni fragman

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: