Pop yıldızı Rita Ora’nın Adidas Originals kapsül koleksiyonu

adidas-originals-rita-ora-spring-2015-collection09

Ünlü şarkıcı Rita Ora, müzik dışında moda da yeteneklerini gösteren biri. Ora’nın moda endüstrisine ilk girişi Madonna’nın Material girl markasının yüzü olmak oldu. Daha sonrasında DKNY ve Roberto Cavalli için de poz veren Ora moda dünyasında yaratıcılığını da göstermeye karar vermiş ki Adidas için özel koleksiyon hazırladı.

adidas-originals-rita-ora-spring-2015-collection05

Londra Portabello Caddesi’ndeki bit pazarından ilham alarak hazırlanan Adidas Originals Rita Ora kapsül koleksiyonu rengarenk.

adidas-originals-rita-ora-spring-2015-collection04

Ora müzikle beraber modadaki yeteneğini bize göstermiş oldu. Kendine özgün stili ve kampanyalarda yer alması ile modaya yakınlaşmış olan Ora, tasarım konusunda da iddialı olabileceğini gösteriyor.

adidas-originals-rita-ora-spring-2015-collection06

Ora’nın Adidas ile ortak çalışması 3 ayrı sezon için. Hepsi farklı tarzı yansıtırken spor ayakkabılar, neon renkler, sporda giyilecek parçalar, deri ve çiçek baskıları ile karşımıza çıkıyor.

adidas-originals-rita-ora-spring-2015-collection07

Ora, koleksiyon öncesi Adidas’ın All Star reklamında da yer almıştı.

adidas-originals-rita-ora-spring-2015-collection08

adidas-originals-rita-ora-spring-2015-collection03 adidas-originals-rita-ora-spring-2015-collection02 adidas-originals-rita-ora-spring-2015-collection01Fotoğraflar Adidas aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: