MBFW İstanbul, İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyon defileleri 13-18 Ekim arası

istanbul fashion week

IMG Fashion, İlkbahar/Yaz 2015 defilelerinin gerçekleşeceği  Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un tarihlerini resmi olarak açıkladı. Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, 13-18 Ekim 2014 tarihleri arasında, Antrepo 3’de yapılacak.

Screenshot 2014-10-02 13.32.31

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında sunulacak olan İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonları, sektör odaklı defileleri, özel davetleri ve son gün gerçekleştirilecek olan müşteri odaklı “In Season” etkinliklerini bir araya getirerek hafta boyunca sezon trendlerinin nabzını tutacak.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’a katılacak tasarımcılar, gerçekleşecek  organizasyon ve tanıtımlar ve defilelerin ön takvimi , önümüzdeki günlerde açıklanacak. Daha fazla bilgi için tıklayın.

istanbul fashion week

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, isim sponsoru Mercedes-Benz’in cömert katkılarıyla gerçekleştirilmektedir. Etkinlik ayrıca İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) tarafından desteklenmektedir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: