Magic Mike XXL ‘ın seksi erkekleri

Magic-Mike-XXL-Pictures 13

Steven Soderbergh’in yönettiği Magic Mike filminin devamı Magic Mike XXL vizyona girdi. Filmin en büyük özelliği seksi erkeklerin olması, daha da ötesi bu erkeklerin striptiz şovu yapmaları. Sanırım kadınları daha fazla heyecanlandıracak bir film.

Magic-Mike-XXL-Pictures 15

Hatırlarsanız film Türkçe ismi ile Striptiz Kulübü olarak vizyona girdi. Devamı olan Striptiz Kulübü 2 filminde Mike’ın, striptiz işinden emekliye ayrılmasının ardından yaşadığı üç yıllık sürecin sonrası anlatılıyor.

Magic-Mike-XXL-Pictures 14
Mike’ın pek de sakin olduğu söylenemeyecek emeklilik günleri fazla uzun sürmüyor. Efsane ekip tekrar biraraya gelerek Myrtle Plajı’nda son bir performans sergilemek için kolları sıvıyorlar. Başrolde yeniden Channing Tatum’u izlediğimiz filmde, yakışıklı aktöre bu sefer Amber Heard, Matt Bomer, Elizabeth Banks, Joe Manganiello, Andie MacDowell, Stephen Boss ve Adam Rodriguez gibi önemli isimlerden oluşan zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Magic-Mike-XXL-Pictures 12

Magic-Mike-XXL-Pictures 11

Serinin devamında yönetmen koltuğu ise Gregory Jacobs’a emanet edilmiş durumda!

Magic-Mike-XXL-Pictures 10 Magic-Mike-XXL-Pictures 9 Magic-Mike-XXL-Pictures 8

 

Magic-Mike-XXL-Pictures 7 Magic-Mike-XXL-Pictures 6 Magic-Mike-XXL-Pictures 4 Magic-Mike-XXL-Pictures 3 Magic-Mike-XXL-Pictures 2 Magic-Mike-XXL-Pictures Loving-every-second-routineFotoğraflar Warner Bros aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: