Güzellik her anda ve her yerde… L’Oréal #HerkesİçinGüzellik

loreal-beauty-for-all-photos03

Yaşadığımız her anda güzelliği bulmak.. Anlarda güzel olanı fark etmek ve öne çıkartmak. L’Oreal bizlere bu anları gösteren özel bir kampanya hazırladı. L’Oreal markasının #HerkesİçinGüzellik sloganı ile başlattığı kampanyasında şimdi sırada göz alıcı senaryoların fotoğraflanması var.

loreal-beauty-for-all-photos01

Ünlü moda fotoğrafçısı Ellen von Unwerth’in kamerasından modellerin farklı anlarda, farklı durumlarda güzelliklerini ön plana çıkaran fotoğraflarla görüyoruz.

loreal-beauty-for-all-photos02

Makyaj yaparken, partiye giderken, masada hazırlanırken, eğlenirken, güneşlenirken, sevgiliyle hazırlanırken, bir bankta oturup hayatın keyfini çıkarırken..

loreal-beauty-for-all-photos04

loreal-beauty-for-all-photos06 loreal-beauty-for-all-photos07

Hepimizin yaşadığı anlardaki kadın ve erkeğin güzelliği #HerkesİçinGüzellik kampanyasının muhteşem fotoğraflarını oluşturuyor.

loreal-beauty-for-all-photos10 loreal-beauty-for-all-photos09 loreal-beauty-for-all-photos08

‘Gündelik hayatımızdaki güzelliği yansıtmak, gerçekçi olarak göstermek istedim’ diyor Von Unwerth. #HerkesİçinGüzellik kampanyasının filmi ise daha da büyüleyici. 2014’te yayınlanan filmin yönetmeni Peter Linderbergh.

‘Her neredeyseniz, nereden olursanız olun tüm kültürlerin ötesinde, her yaşta ve her anda.. L’Oreal herkesin güzel olduğuna inanıyor.’ Güzellik her yerde ve her anda… yeni başlangıçlarda, bugün ve yarın için güven duymakta, aşka inanmakta, seçilmiş olmakta, yeniden kendini 20 yaşında hissetmekte..’

Fotoğraflar L’Oreal aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: