Kingsman The Golden Circle İlk Fragmanı Yayınlandı

İlk filmi 2015 yılında vizyona giren ve büyük beğeni toplayan casus komedisi Kingsman The Secret Service (Kingsman Gizli Servis)’in devam filmi Kingsman The Golden Circle (Kingsman Altın Çember) ilk fragmanı gösterim tarihinden 5 ay önce ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanı izlediğinizde yine dopdolu bir maceranın bizleri beklediğini fark edeceksiniz.

 

Dave Gibbons ve Mark Millar‘ın The Secret Service adlı çizgi romanından uyarlanan Kingsman yönetmen Matthew Vaughn tarafından beyaz perdeye taşındı. Gizli servis ajanlarının başından geçenleri konu eden bu yapım bir yandan birçok macerayı ekrana taşıyor, öte yandan James Bond gibi ajan filmi klişeleriyle dalga geçiyor. Tüm bunları başarılı aksiyon sahneleriyle harmanlayınca ortaya ilgi uyandıran bir iş çıkıyor.

Kingsman ajanlarının zorlu macerası

Karargahlarının yok edildiği ve tüm dünyanın rehin tutulduğu bir dönemde, Kingsman’in macerası onları ABD’deki müttefik bir casus örgütünün keşfine götürüyor. Bu iki seçkin gizli örgüt ortak bir düşmanı ortadan kaldırmak için bir araya gelecek. Genç ajanımız Eggsy bakalım bu önemli sınavında neler yapacak?

Taron Egerton, Colin Firth, Mark Strong, Channing Tatum, Halle Berry, Pedro Pascal, Julianne Moore, Sir Elton John ve Jeff Bridges’li oyuncu kadrosu gerçekten göz kamaştırıyor.

İlk gösterimi 13 Aralık 2014’te, Butt-Numb-A-Thon sırasında yapılan film; Birleşik Krallık’ta 29 Ocak, Amerika Birleşik Devletleri’nde ise 13 Şubat 2015 tarihinde gösterime girdi. $81 milyona mâl olan film, dünya çapında $406 milyonun üstünde gelir elde etti ve Vaughn’un o döneme kadarki en çok hasılat yapan filmi oldu

Kingsman The Golden Circle, ülkemizde 29 Eylül 2017 tarihinde vizyona giriyor.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: