DC Comics’in Justice League Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

 

Zack Synder’in yönettiği filmin yıldızları Comic Con özel olarak hazırlanan video ile tanıtıldı. Ezra Miller (The Flash), Jason Momoa (Aquaman), Gal Gadot (Wonder Woman), Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman) ve Ray Fisher (Cyborg) yer aldığı filmin Comic con özel hazırlanan videosunu Filmstilmoda’da izleyebilirsiniz.

 

justice league

Batman V Superman: Dawn of Justice filminde ölen Superman için de Zack Synder Cavill’e espri yapmadan da duramadı. Benim Superman’im öldü fakat onsuz Justice League’de olmazdı.


justice league

 

DC evrenini kapsamlı bir biçimde perdeye yansıtma projesinin en önemli ayaklarından biri olan Justice League, çizgi serideki en önemli kahramanları bir araya getiriyor. Superman’in fedakarlıklarından ilham alan Batman’in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için kısa süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır? Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC evreninin süper “yıldızlarını” bir araya getren filmin 2 dakikalık videosu da heyecanımızı arttırıyor.

fotoğraflar WB aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: