H&M Sport ‘un yeni koleksiyonu rengarenk #HMSport

IMG_7200

IMG_7202

Sevdiğim ve sıklıkla stilimde kullandığım H&M markasının yeni #HMSport Sonbahar 2015 koleksiyon ürünleri harika. Renkler birbirinden güzel ve en önemlisi inanılmaz rahat. Benim gibi yoga yapıyorsanız, bu koleksiyonda aradığınız çeşitliliği hem modellerde hem de renklerde bulacaksınız. Desenli modellerini ayrıca tavsiye ediyorum. Bu koleksiyondaki ürünleri sadece yoga ile sınırlamak yanlış olur. Fitnes, koşu, yürüyüş.. spor yaparken de şık stilinizi herkese gösterin.

IMG_7251

IMG_7335

 

IMG_7199

IMG_7217

27 Temmuz’da H&M mağazalarında olacak H&M Sport koleksiyonu için çekilmiş moda filminde ünlü tenisçi Tomas Berdych yer alıyor. Filmi izlerken spor yapma arzunuz artıyor. 🙂

#HMSport

hm sport

(null)

24-25-26 Temmuz tarihleri arası #TatildeYoga #HMSport hastagleri ile instagram ve twitter hesabımdan paylaşacağım fotoğrafları Instagram’da Regram’layanlar veya Twitter’da RT’leyenlerden biri  27 Temmuz’da mağazalarda olacak yeni #HMSport koleksiyonundan ödül kazanacak. Filmstilmoda’nın yaz sürprizi olan ödül HM’in yeni spor koleksiyonunda yer alan çanta, su matarası ve kol bandı.

Fotoğraflar FilmStilModa aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: