Balmain x H&M ortaklığı, Billboard müzik ödülleri gecesine imza attı #hmbalmaination

balmain-hm-announcement-1431905859

H&M bildiğiniz gibi ünlü tasarımcılarla işbirliği yaparak, özel koleksiyonlar hazırlıyor. Alexander Wang, Stella McCartney, Madonna, Versace, Roberto Cavalli bu isimlerden bazıları. H&M 2015 Sonbahar sezonu için Parisli moda evi Balmain ile yapacağı ortaklığı Billboard müzik ödüllerinde duyurdu.

balmain x hm

Genç tasarımcı Olivier Rousteing’in kreatif direktörlüğünü yaptığı ve Fransız lüksünün gerçek kalelerinden biri olan Balmain; Rihanna, Rosie Huntington-Whitele, Kendall Jenner, Kim Kardashian, Miley Cyrus, Jessica Alba, Alessandra Ambrosio gibi bir çok ünlü tarafından tercih ediliyor.

KendallJourdan

 

Yılın en önemli ödüllerinden biri olan Billboard gecesinde, Rousteing ile arkadaşları Kendall Jenner ve Jourdan Dunn, kırmızı halıda koleksiyonun ilk parçalarını sergiledi. 

Kendall-Jenner-Jourdan-Dunn-Balmain-HM-Fall-2015-2Olivier Rousteing, “Bir tasarımcı olarak esas hedefim kendi jenerasyonuma hitap etmek. H&M herkesi Balmain dünyasına getirmek, hayalin bir parçasını gerçekleştirmek ve bir hashtag ile desteklenen beraberlik hareketi olan global #HMBalmaination’ı oluşturmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. Bu işbirliği bana son derece doğal geldi: H&M herkesin bağ kurduğu bir marka. Birlikteliğe çağırıyor ve bunu gönülden destekliyorum” diyor. 

jourdan_3307821a H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson, “Balmain, tasarım ruhu ve sokak giyimi yaklaşımıyla, gösterişli, doğrudan, duyusal ve enerjik benzersiz bir stile sahip. Ayrıca, eğlence ve müzik dünyasıyla yakından ilişkili olması başka bir sürpriz oluşturuyor” diyor.

balmain5 Kasım’dan itibaren dünya çapında yaklaşık 250 mağazada satışa sunulacak koleksiyon hem kadın hem de erkekler için giysiler ve aksesuarlar içerecek. Tasarımlarına hayran olduğum, enerjik ve yaratıcı bulduğum Balmain markasının H&M ile işbirliğinden eminim muhteşem stiller ortaya çıkacak. Kasım ayını sabırsızlıkla bekliyorum.

Fotoğraflar Getty Image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: